You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / Легалізація трудових відносин

Легалізація трудових відносин

Минулого тижня робоча група з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення Горностаївської селищної ради здійснила виїзд на територію Ольгинського старостинського округу. У сладі групи представники податкової служби, філії Херсонського обласного центру зайнятості та спеціалістів фінвідділу Горностаївської селищної ради .
Мета виїзду – обстеження суб’єктів господарювання, що зареєстровані або діють на території Ольгинського старостинського округу Горностаївської селищної ради, щодо дотримання нормативно-правових актів у сфері праці та зайнятості населення, з метою виявлення фактів використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин та декларування доходів отриманих фізичними особами в 2021 році.
Під час обстеження три суб’єкти господарювання надали документи, що підтверджують їх легальну діяльність, чотири суб’єкта господарювання не допустили до перевірки, а у одного суб’єкта господарювання обслуговував працівник без оформлення трудових відносин. Було також прийнято 27 декларацій «Про майновий стан та доходи громадян».

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Пільгове розмитнення авто: допомога волонтерам чи спекулянтам?

Із початком повномасштабною війни Росії проти України депутати спростили ввезення товарів з-за кордону, зокрема скасували …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *