You cannot copy content of this page
На головну / ЕКОНОМІКА / Легальні доходи жителів Херсонщини додали громадам понад 1 млрд гривень податку на доходи фізичних осіб

Легальні доходи жителів Херсонщини додали громадам понад 1 млрд гривень податку на доходи фізичних осіб

За перший квартал 2021 року жителі Херсонщини зі своїх офіційних доходів сплатили 1,1 млрд гривень податку на доходи фізичних осіб, який є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів.

Попри нелегкі економічні умови та карантинні обмеження, надходження цього платежу зросли на 15 відсотків у порівнянні з січнем-березнем 2020 року або на 145,3 млн гривень.

Із загальної суми ПДФО місцеві скарбниці отримали 844 млн гривень, що перевищує показники січня – березня 2020 року на 111,3 млн гривень. 

Нагадаємо: громадянам необхідно своєчасно задекларувати свої доходи, з яких торік не сплачено ПДФО. Для цього необхідно до 1 травня 2021 року подати податкову декларацію про майновий стан і доходи за минулий рік.

Підписуйтеся на офіційні сторінки ДПС України та Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі в соціальних мережах. З нами ви завжди будете в курсі актуальних новин податкового законодавства.

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Пільгове розмитнення авто: допомога волонтерам чи спекулянтам?

Із початком повномасштабною війни Росії проти України депутати спростили ввезення товарів з-за кордону, зокрема скасували …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *