You cannot copy content of this page
На головну / ЕКОНОМІКА / Легальні доходи жителів Херсонщини додали громадам понад 1 млрд гривень податку на доходи фізичних осіб

Легальні доходи жителів Херсонщини додали громадам понад 1 млрд гривень податку на доходи фізичних осіб

За перший квартал 2021 року жителі Херсонщини зі своїх офіційних доходів сплатили 1,1 млрд гривень податку на доходи фізичних осіб, який є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів.

Попри нелегкі економічні умови та карантинні обмеження, надходження цього платежу зросли на 15 відсотків у порівнянні з січнем-березнем 2020 року або на 145,3 млн гривень.

Із загальної суми ПДФО місцеві скарбниці отримали 844 млн гривень, що перевищує показники січня – березня 2020 року на 111,3 млн гривень. 

Нагадаємо: громадянам необхідно своєчасно задекларувати свої доходи, з яких торік не сплачено ПДФО. Для цього необхідно до 1 травня 2021 року подати податкову декларацію про майновий стан і доходи за минулий рік.

Підписуйтеся на офіційні сторінки ДПС України та Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі в соціальних мережах. З нами ви завжди будете в курсі актуальних новин податкового законодавства.

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

На черговій сесії селищної ради депутати ухвалили необхідні для розвитку громади рішення

Того тижня відбулася ІХ сесія селищної ради ІХ скликання під головуванням голови Горностаївської територіальної громади …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *