You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / Краплинки добра українським бійцям від горностаївських благодійників

Краплинки добра українським бійцям від горностаївських благодійників

Напередодні дня Святого Миколая традиційну поїздку до українських захисників на Донеччину організував Координаційний центр допомоги учасникам АТО/ООС і членів їх сімей при Горностаївській селищній раді та волонтери козацького куреня. Навідалися вони 17 грудня до бійців 36-ї бригади морської піхоти, які нині стоять на передових позиціях в зоні операції об’єднаних сил

Готувалися відповідально. Заздалегідь горностаївські волонтери поцікавилися, що потрібно бійцям, протягом місяця збирали усе необхідне, не забули й про святкові подарунки. Багато мешканців громади долучилися до благодійництва: підприємці Є. Гур’янов та О. Мунтян передали бійцям електричний кабель; Роман Ліляк – виготовив дискову сковороду та пічку; аптека Хохлових – традиційно виділила ліки першої необхідності; ТОВ «ТД Горностаївський райагрохім» (директор Ю. Васильєв) передав 90 кілограмів яблук.


З благословенням отця Миколая Куліша, капелана Горностаївського куреня Війська Запорозького Низового, берегині та козаки готували пиріжки для військовослужбовців-земляків аби «з пилу-жару» волонтери повезли домашнє печиво разом з іншими гостинцями та необхідним обладнанням. Загалом наліпили й посмажили майже пів тисячі (!) пиріжків!
Вагомий внесок до загальної справи – підготовки святкових подарунків та можливості їх доставити – внесли колектив ПСП «Дружба» (В. Луговець), вчителі та учні Горностаївського ЗО (директор О. Яворський), козаки Великоблаговіщенської та Малокаховської сотні, колектив КУ «Терцентр».


Не залишилися осторонь благодійної справи родини Ю. Херняка, Д. Ляхна, С. Єрьоміна, С. Карпеченка, Є. Овдака, Л. Осипенко, І. Галицького, А. Сулімовської, А. Слісаренка, Б. Насибова, О. Нікіфорова, С. Безніса, О. Мальцева, В. Ліляка, М. Шайдаюка, В. Якуби Н. Якимової, та інших – бо всіх важко перелічити.
На поїздку благословили священики – отець Василій Твардовський та отець Миколай Куліш. Вони також, як завжди, додали свої гостинці захисникам. Доставили бійцям подарунки та потрібні їм речі волонтери Олександр Слісаренко, Роман Ліляк та Бахман Насибов. Зустріч була щирою, теплою.


Від бійців – коллективу групи інженерного забезпечення 36 бригади морської піхоти, Анатолій Щетинець подякував горностаївцям: «Висловлюємо слова вдячності за надану допомогу та святковий настрій у день великого свята Миколи Чудотворця. Ми в свою чергу будемо відповідально виконувати завдання у складі організації об’єднаних сил. Нехай святий Миколай подарує мир нашій Украині!»


Координаційний центр допомоги учасникам АТО/ООС і членів їх сімей при Горностаївській селищній раді також завдячує всім благодійникам і волонтерам за добру, корисну та потрібну для наших захисників справу – дарувати їм тепло рідного дому. Нехай кожен шляхетний вчинок спонукає до дії інших, а люди – віддячують добром і повагою.
… Благодійництво та волонтерство! Безкорислива практична допомога своєму ближньому – це доброта і людяність в усьому світі. Щороку в Україні у грудні відзначають День волонтерів та День благодійництва, а День Святого Миколая стає ніби підсумком добровільності, співчуття, солідарності з потребами інших.
Любов РУДЯ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Чого чекати українцям у 2022-му

Новий рік завжди несе з собою зміни, які стосуються кожного з нас. Першого числа в …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *