You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / Костянтинівці опановують теорію і практику управління проєктами

Костянтинівці опановують теорію і практику управління проєктами

Впродовж наступних чотирьох місяців фахівці дев’яти громад Херсонської області разом із 240 командами з усієї України опановуватимуть теорію і практику управління проєктами спільно з експертами U-LEAD. З-поміж них і Костянтинівська громада.
Для того, щоб взяти участь у навчальній програмі “Кроки для спеціалістів з управління проєктами 2021” громади мали сформувати команди і пройти конкурсний відбір. У результаті відбору в навчальних заходах братимуть участь 26 фахівців, які представляють команди Великолепетиської, Іванівської, Каланчацької, Костянтинівської, Новотроїцької, Зеленопідської, Олешківської, Музиківської та Присиваської територіальних громад Херсонської області.
До команд проєктних менеджерів увійшли представники органів місцевого самоврядування, комунальних установ та громадських організацій.
– У громадах сьогодні відчувається брак бюджетних коштів для розвитку територій. Тож ми розуміємо, що потрібно вишукувати проєкти та залучати додаткові ресурси: фінансову, трудову, методичну та експертну підтримку. А для цього треба, насамперед вміти розробляти та презентувати свій проєкт, обґрунтовувати ідею, розуміти вимоги донорів та інвесторів. Щоб цьому навчитися, наша команда проєктних менеджерів бере участь у навчальній програмі “Кроки для спеціалістів з управління проєктами 2021», – розповіла Оксана Рєпка, начальниця фінансового відділу Костянтинівської сільської ради, керівник команди проєктних менеджерів.
Після участі Костянтинівської громади в проєктах, вона пересвідчилася, що нераціонально хаотично брати участь у всіх доступних конкурсних відборах із наспіх підготовленими заявками. Потрібно якісно розробляти проєкти, передбачені стратегією розвитку. Такий шлях вітають донори, бо хочуть бачити стратегічний підхід до процесів розвитку в громадах.
Як повідомила керівниця Регіонального офісу “U-LEAD з Європою” в Херсонській області Оксана Сілюкова, учасники опанують алгоритм реалізації проєкту від ініціалізації до звітування, дізнаються про планування команди та ресурсів, а також особливості складання бюджету проєкту. Також учасники отримають все, що потрібно знати, щоб готувати та реалізовувати проєкти місцевого розвитку: практичні поради щодо проєктної діяльності від колег з органів місцевого самоврядування, донорських організацій та громадського сектору. І що особливо важливо – сформовані команди об’єднують владу і громадськість.

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Чого чекати українцям у 2022-му

Новий рік завжди несе з собою зміни, які стосуються кожного з нас. Першого числа в …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *