You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / ЗУСТРІЧІ ВЛАДИ З ГРОМАДАМИ ПОТРІБНІ. ЛИШЕ БУЛИ Б ВОНИ ЧАСТІШИМИ

ЗУСТРІЧІ ВЛАДИ З ГРОМАДАМИ ПОТРІБНІ. ЛИШЕ БУЛИ Б ВОНИ ЧАСТІШИМИ

Минулого тижня на Горностаївщині вперше побував голова Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Козир. Він також балотується у народні депутати – від ПП «Слуга народу». Зустрівся з мешканцями Горностаївської громади, зокрема, побував у селах Велика Благовіщенка, Ольгине, Маринське, Заводівка, Каїри та селищі Горностаївці.

На зустрічах Сергій Козир розповів про себе: працював у Павлограді керівником шахти, на Херсонщині працює 2 роки, в обласній державній адміністрації. Повідомив, що вдалося зробити в Херсонській області, зокрема акцентував увагу на президентській програмі «Велике будівництво», що здійснюється за державні кошти.
Мешканці Горностаївщини використали момент приїзду голови ОДА до сіл, аби озвучити головні проблеми, що їх непокоять, а розв’язання яких здебільшого залежить від обласної та місцевої влади. Це ремонт доріг між селами, відсутність автобусного сполучення, фінансування медичних закладів, завершення реформи децентралізації, ціни на комунальні послуги. А ще людей хвилюють питання оплати за оренду землі, водозабезпечення, майбутнє закладів освіти. Тобто, люди озвучували не особисті проблеми, а питання важливі для майбутнього громади.


На зустрічі у Горностаївці Сергія Козиря запитали: чому вирішив балотуватися у народні депутати? Адже ці проблеми громад, які озвучують люди, потрібно усувати з допомогою обласної та місцевої влади. І посада голови облдержадміністрації дає можливості відстоювати свій регіон на рівні держави. У відповіді прозвучало: тому, що багато треба вирішувати за допомогою держави.
Як повідомляють на сторінці «Каїри» у Фейсбуці, Сергій Козир під час зустрічі в селі Каїри розповів, що на території громади триває поточний дрібний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення О220916 Каїри – /Т–08–04/, а також О220904 Горностаївка – Каїри.
Мешканці села, користуючись нагодою, озвучили проблемні питання, а депутати селищної ради подали звернення голові облдержадміністрації щодо ремонту дороги та автобусного сполучення. Зокрема, зауважили, що передбачено ремонт 6 метрів дорожнього полотна і не включено ремонт під’їзду до дев’яти автобусних зупинок. Тож було звернення з проханням посприяти тому, аби біля школи і зупинок «полатали» вибоїни.


Окрім того, просили: «Включити в маршрутні листи міжміських перевізників, так звану, «4 бригаду» та проблему з ремонтом вулиці Шевченка, що є логічним продовженням центральної вулиці Таврійської. Хтось-колись ухвалив нерозумне рішення «відрізати» цю частину від основної центральної дороги і це унеможливлює проведення ремонту, який зараз проводиться за кошти держбюджету на вулиці Таврійській. На питання «Чи можливо виправити цей розлад?» відповідь голови була: «Повірте, в наш час можливо все», – повідомили на сторінці Каїрського старостинського округу.
Автор цієї статті мала нагоду, після загальної зустрічі у Горностаївці, запитати у голови облдержадміністрації, як він вважає, чи потрібно зберегти газети, які діяли у реформованих районах, адже багато з них уже припинили свій вихід? На що Сергій Козир дав ствердну відповідь: газети потрібні. А стосовно того, що облдержадміністрація, облрада та новостворені райдержадміністрації і районні ради згідно із законом мають висвітлювати свою діяльність, але не замовляють у цих газетах (що підтримало б місцеву пресу) – голова ОДА пояснив це тендером. Зрозуміло, що жодна з колишніх районних газет, конкуруючи з обласними ЗМІ, не зможе виграти тендер. Тож збереження колишніх районок – залишається справою самих редакцій.
Сергій Козир на своїй сторінці у соцмережах написав: «Такі зустрічі потрібні, адже стимулюють та дають можливість краще ознайомитись з проблемами людей».
Звісно, він правий, втім, якби такі зустрічі керівників відбувалися частіше.

На зустрічі побувала Любов РУДЯ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Дотримуємось правила: роби добро, де ти живеш

Минає рік звідтоді, коли відбулися останні вибори до місцевих рад. Чинним законодавством відповідно до статті …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *