You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / Змагання з компакт-спортингу провели горностаївські мисливці

Змагання з компакт-спортингу провели горностаївські мисливці

Відчути справжній спортивний азарт, дух боротьби, спробувати власні сили та дружньо поспілкуватися змогли учасники змагань компакт-спортингу на Горностаївщині. Організував їх районний осередок Українського товариства мисливців та рибалок (УТМР). У турнірі взяли участь спортсмени віком від 15 до 55 років

Нагадаємо, що компакт-спортинг — це різновид стендової стрільби, яка проводиться на обладнаних спецмайданчиках. Майданчики для стрільби оснащені метальними машинками, що імітують різноманітні польоти птахів і біг звіра.
Зрозуміло, що більшість мисливців звикли стріляти по живих мішенях, але незважаючи на досвід, потрапити по літаючій тарілці навіть мисливцеві з десятирічним стажем непросто. Снаряд може імітувати траєкторію польоту різних птахів та зайця.
Щоб тримати себе в спортивній формі, ми вирішили провести змагання зі стрільби по літаючим тарілочкам, — розповідає Анатолій Дробот, голова горностаївської районної організації мисливців та рибалок. – Ми ставили за мету покращити навички стрiльцiв-аматорів та практику звичайних мисливців. Тому до участі допускалися і молоді стрільці, звісно під наглядом досвідчених мисливців. Незважаючи на те, що турнір був більш тренувального характеру, він проходив у відповідності до всіх нормативів. Станок для метання тарілочок виготовив наш місцевий майстер Сергій Шульга.
За звання найсильнішого горностаївські мисливці боролися не одну годину. Розбили не один десяток «тарілок». Щоправда, влучали не всі. За результатами напруженої боротьби, найвлучнішим стрілком визнано Максима Сушка, друге місце виборов Євгеній Якимов, а третє — Олександр Ліляк. Переможці отримали відповідно золоту, срібну та бронзову медалі, а також грамоти райради УТМР. Відзначили і юних стрільців — братів Дмитра Реву та Максима Реву – їм вручили грамоти «За волю до перемоги». Сергія Шульгу також нагородили грамотою райради УТМР за вагомий внесоку розвиток стрілецького спорту в первинному мисливському колективі.
Любов РУДЯ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Пільгове розмитнення авто: допомога волонтерам чи спекулянтам?

Із початком повномасштабною війни Росії проти України депутати спростили ввезення товарів з-за кордону, зокрема скасували …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *