You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / За підтримки небайдужих людей в Ольгинському закладі освіти подолали проблему

За підтримки небайдужих людей в Ольгинському закладі освіти подолали проблему

Волею долі, у п’ятницю, після зустрічі в Заводівці, коли вже стемніло, потрапила в Ольгинський заклад освіти – голова громади Дмитро Ляхно відразу поїхав туди, аби на власні очі переконатися, що наступного дня дітям у школі буде тепло. Справа в тому, що трапилося непередбачуване: впала димова труба котельні, тому не можна було опалювати приміщення.


Труба експлуатувалася, мабуть, років двадцять, тож відслужила своє, впала не від стихії, а від того, що поіржавіла та вигоріла, – розповіла директорка закладу освіти Антоніна Пастушук. – Добре, що це трапилося вдень, бо якби вночі, коли топили, могло б, не дай Боже, і загорітися. Впала «культурно» – так собі похилилася на будівлю школи, пошкодивши лише одну шиферину. І тут виникло відразу ще декілька проблем: де взяти трубу потрібного діаметру та потужний кран, який би зміг демонтувати димову трубу та поставити нову? Адже довжина труби не маленька. І як добре, що на території нашої громади живуть та працюють небайдужі люди, які завжди приходять на допомогу. Насамперед, ми повідомили керівника громади Дмитра Ляхна та директора комунальної установи з обслуговування закладів освіти Сергія Єрьоміна, а вони звернулися по допомогу до директора ТОВ «ТД «Горностаївський райагрохім» Юрія Васильєва – він дав нам трубу, та до голови комісії з реорганізації Горностаївського МУВГ Сергія Андрющенка – він виділив кран. А директор ТОВ «ТД «Україна» Олег Осінній забезпечив зварювальною установкою та спеціалістами. Тож завдячую всім, хто підсобив нам впоратися з проблемою – за оперативну організацію та допомогу зі встановлення труби для котельні. Адміністація закладу також дякує за безвідмовну роботу до пізнього вечора кранівнику Андрію Кондакову, електрозварювальнику Сергію Скопичу, трактористам Сергію Радченку та Володимиру Козлову, працівникам закладу – Андрію Купріянову, Василю Шпоньці, Олексію Шоломку, Валерію Шаманському, завідувачці господарством Анні Панченко. Ніхто не покинув роботу доки не встановили трубу. Приємно відчувати, що є підтримка і розуміння, що робиться це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.


Слід зазначити, що робота тривала майже до 20 години. І ніхто – ні голова громади, ні директорка закладу освіти із завідувачкою господарства, ні директор комунальної установи ГСЦОЗО – не покинули школу, доки не впевнилися, що труба вже встановлена.
Приємно повідомляти такі новини, коли злагоджена робота сприяє усуненню проблем.
Любов РУДЯ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Перша в Україні ділянка люфи на Херсонщині відразу стала «рекордсменкою»

До Національного реєстру рекордів внесли першу в Україні спеціалізовану ділянку з вирощування люфи — «рослинної …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *