You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / За підтримки «Еммануїл фарму» планують будівництво стадіону в Каїрах

За підтримки «Еммануїл фарму» планують будівництво стадіону в Каїрах

Чудову новину для небайдужих до розвитку спорту громадян напередодні нового року повідомив староста Каїрського старостинського округу: «За підтримки власника та дирекції ПП з ІІ «Еммануїл фарм» Горностаївська селищна рада досягла домовленості про виготовлення проєкту будівництва стадіону в нашому селі. Ціна питання – понад 150 тисяч гривень. Це сума, яку підприємство погодилося профінансувати, аби підготувати проєкт будівництва стадіону, адже без цього неможливо потрапити до програми розвитку та отримати кошти на будівництво».
Нагадаємо, що з вересня 2021 року в селі Каїрах за ініціативи директора «Еммануїл Фарм» Василя Зика відкрито секцію з футболу для дітей. Закуплено спортивний інвентар, м’ячі, сітки та інше необхідне обладнання для занять футболом каїрських дітей. А розвиватимуть здібності хлопців та дівчат професійні тренери футбольного клубу «Атлант», які тренують дітей із Каховки, Таврійська, Любимівки. Тепер до атлантівської спільноти доєдналися юні гравці з села Каїр. Утримання тренерів та стадіону взяло на себе підприємство «Емануїл Фарм».
Слід зазначити, директор підприємства Василь Зик багато уваги приділяє розвиткові футболу в рідному селі й давно мріяв, щоб каїрська дітвора мала можливість професійно займатися цим видом спорту. Бо ж Василь Іванович і сам «хворіє футболом»: палкий шанувальник цієї командної гри, запеклий вболівальник, частенько виходив на поле як гравець ще зі шкільних років. А любов до футболу перейняв від свого батька – гравця колгоспної футбольної команди. Тож і мріє, щоб у Каїрах був справжній стадіон.
Говорять, добре що в селі є базове підприємство. Окрім сплати податків, дирекція опікується і розвитком села, допомагає в розв’язанні проблем соціального характеру. І це не тільки надання допомоги, а й облагородження території та створення святкового настрою для односельців. Досить поглянути на прилеглу до офісів підприємства територію – і відразу відзначаєш, що тут гарні господарі. Так до різдвяно-новорічних свят кілька років поспіль ППзІІ «Емануїл Фарм» у селі Каїри перетворює центр села на справжнє ілюмінаційне диво, різнокольорову палітру, створює дивовижну красу, яку рідко де побачиш, додаючи односельцям та гостям святкового настрою.

Горностаївська селищна рада і Каїрський старостинський округ висловлюють щиру вдячність власнику підприємства Роджеру Денхарту, директору Василю Зику та всім благодійникам за небайдужість та участь у розвитку сіл.
У громаді сподіваються, що в майбутньому й інші підприємці будуть більш активно долучатися до розвитку інфраструктури та благоустрою населених пунктів.
Любов Рудя

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Пільгове розмитнення авто: допомога волонтерам чи спекулянтам?

Із початком повномасштабною війни Росії проти України депутати спростили ввезення товарів з-за кордону, зокрема скасували …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *