You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / Діалог з бізнесом про ремонт доріг у Горностаївці

Діалог з бізнесом про ремонт доріг у Горностаївці

8 жовтня в залі засідань Горностаївської селищної ради за участі депутатів відбулася зустріч селищного голови Дмитра Ляхна з підприємцями та землекористувачами селища Горностаївки

Насампочатку очільник громади поінформував учасників зустрічі про виконання місцевого бюджету протягом 2021 року, повідомив перелік надходжень до нього та видатків на ряд важливих сфер громади, у тому числі звернув увагу на незначну долю фінансування з державного бюджету. Селищний голова висловив думку місцевої ради щодо зниженого показника фінансування ключових галузей з державного бюджету, зазначив, що стан доріг безпосередньо в Горностаївці потребує ремонтів, але не може різко покращитись, оскільки першочергово потрібно спрямовувати кошти місцевого бюджету на утримання закладів соціальної, медичної та освітньої галузей. Для прикладу: утримання шкіл громади 2021 року потребує фінансування загалом на 21 мільйон гривень, частка фінансування із державного бюджету лише 1,5 мільйона, решта – з бюджету розвитку громади. А ще утримання медичних та інших комунальних закладів…
Тож коштів на ремонти доріг не залишається. Тому, для прискорення проведення ремонтних робіт з ліквідації аварійних ділянок вуличної мережі селища Горностаївки, за пропозицією депутатського корпусу, голова селищної ради звернувся до сільськогосподарських товаровиробників, представників юридичних та фізичних осіб-підприємців з проханням взяти участь у вирішенні цієї гострої проблеми. Зокрема, надати посильний фінансовий внесок у цю суспільно необхідну справу та за благодійні кошти відремонтувати вуличне покриття за прикладом інших громад.
«Позитивна практика ряду територіальних громад показує, що благодійність – це один зі шляхів вирішення нагальних проблем місцевого рівня», – зазначив Дмитро Ляхно під час зустрічі.
Після обговорення та врахування пропозицій, присутніх було ознайомлено з рекомендованими сумами благодійних коштів, що склали:
– 30 (тридцять) гривень з одного гектара сільськогосподарських земель, що перебувають у користуванні та обробітку сільгосптоваровиробників, у тому числі одноосібників;
– 2 000 (дві тисячі) гривень від одного об’єкта підприємницької діяльності;
– 1 000 (одна тисяча) гривень від наявного транспортного засобу для виробничих та сільськогосподарських процесів: трактору, комбайна чи вантажного автомобіля;
– 150 гривень від наявного легкового транспортного засобу.
Нещодавно призначений керівник Горностаївського комбінату комунальних підприємств Олександр Безрудній ознайомив присутніх із вартістю робіт з ремонту доріг, що складає 650 гривень за 1 (один) квадратний метр – загальна вартість робіт близько 850 тисяч гривень. Також перелічив вулиці селища, які потребують першочергового ремонту та стануть об’єктами виконання робіт, а саме:
• вулиця Шкільна (від вул. Перемоги до вул. Осінньої);
• вулиця Степова (від вул. Енергетиків до вул. Осінньої);
• вулиця Дніпровська (від вул. Перемоги до вул. Покровської);
• вулиця Українська (від вул. Об’їзної до вул. Набережної);
• вулиця Шевченка (від вул. Української до вул. Торгової);
• вулиця Торгова (від вул. Об’їзної до вул. Партизанської);
• вул. Покровська (від вул. Торгової до вул. Об’їзної).
Підприємці та аграрії мали змогу з’ясувати деякі питання, що їх хвилюють, з приводу майбутнього ремонту доріг та надати свої пропозиції, які будуть враховані при реалізації процедури ремонтних робіт.
На завершення селищний голова подякував присутнім за участь у зустрічі та висловив сподівання на втілення ідей щодо ремонту горностаївських доріг за допомогою спільних зусиль.
Листи-запрошення взяти участь у спільній справі з ремонту доріг із вказаним рахунком для внеску коштів будуть надіслані особисто представникам бізнесу.
Наголошуємо: збір коштів на ремонт дорожнього покриття вулиць селища Горностаївки – є виключно добровільним внеском, який спрямований на покращення якості доріг населеного пункту.

Хто хоче долучитися до збору коштів на ремонт доріг,
може перерахувати свій внесок за реквізитами:

Номер рахунку UA053524790000026004052227818
код ЄДРПОУ/ІПН 03355293

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Перша в Україні ділянка люфи на Херсонщині відразу стала «рекордсменкою»

До Національного реєстру рекордів внесли першу в Україні спеціалізовану ділянку з вирощування люфи — «рослинної …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *