You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / Дубівці долучилися до обряду Купала – одного з найбільших і таємничих літніх свят

Дубівці долучилися до обряду Купала – одного з найбільших і таємничих літніх свят

Весело та цікаво відбулося свято Івана Купала в Дубівці. Полинути у світ купальського свята можна було у фойє Дубівського сільського будинку культури – через затяжний дощ довелося корегувати місце проведення та деякі обрядові дійства на Івана Купала. Його учасники віншували присутніх, місцеві аматори сцени радували концертною програмою. Вітальні слова звучали від старости Дубівського старостинського округу Любові Заруденець та директорки сільського будинку культури Наталії Саніної.
Особливого колориту святу додала стилізована фото зона та дівчата-учасниці у гарних, сплетених з польових квітів, вінках. Були й різні конкурси.

Зокрема, зав’язували на гілку різнокольорові стрічки, були конкурси з повітряними кульками та багато інших розваг. Дотрималися й обряду очищення водою: з наповненої водою миски діставали без рук помідори; змагалися, хто перший вихлюпає ногою з відра воду тощо. Переможці конкурсів отримали солодкі та незвичні призи. А на завершення на всіх чекала запальна дискотека. Щоправда, шкодують організатори, що не вдалося пострибати через вогнище: 6 липня Іван Купала виправдав свою назву – рясно поливав дощем.


Приємно відзначити, що у заході, незважаючи на погоду, взяли участь діти і молодь. Разом з тим не оминули увагою свято й представники старшого покоління, які полишили вдома справи та прийшли на купальське дійство відпочити душею.
Багато вдячних слів лунало організаторам свята від односельців, які запевняли, що гарного настрою вистачить надовго.

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Пільгове розмитнення авто: допомога волонтерам чи спекулянтам?

Із початком повномасштабною війни Росії проти України депутати спростили ввезення товарів з-за кордону, зокрема скасували …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *