You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / Дорогімешканці Козачелагерського округу та всієї Горностаївської громади!

Дорогімешканці Козачелагерського округу та всієї Горностаївської громади!

Щиро вітаю вас з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим!

Жодні свята не дарують нам стільки світлих надій, такого передчуття щастя, як Новий рік та Різдво. Це особливий для нас час — збережені в пам’яті спомини з дитинства: новорічна ялинка, подарунки, теплі зустрічі з рідними і близькими, колядування, Вечеря, веселі щедрівки. 

Особливість ще й в тому, що ці свята завершують старий рік, у якому ми спільно працювали над вирішенням найгостріших і найактуальніших питань, а також народжується новий час, нові надії і сподівання. Зміни, що відбулися в нашому старостинському окрузі, збільшили нашу громаду – до нашої дрружньої Козаче-Лагерської родини приєдналися мешканці Славного та Нової Благовіщенки, яким ми щиро раді. Будемо працювати разом! Чи справдяться наші сподівання – залежить від кожного з нас – від нашої відповідальності, позиції та щоденної праці. 

Бажаю, щоб у новому році природа подарувала всім нам щедрий врожай, щоб у кожному домі був і хліб, і до хліба! Миру, сімейного затишку, міцного здоров’я та довголіття всім. Нехай Різдвяні свята подарують Вашим родинам Господнє благословення, а сяйво новорічної ялинки зігріє Ваші серця.
З повагою Василь ГАЦ, староста Козаче-Лагерського старостинського округу

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Чого чекати українцям у 2022-му

Новий рік завжди несе з собою зміни, які стосуються кожного з нас. Першого числа в …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *