You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / допомога нашим захисникам

допомога нашим захисникам

Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк і визнання

Добрі справи добровільних помічників Горностаївщини не злічити. Їхній внесок безцінний в підтримці військових, у боротьбі з коронавірусною інфекцією, в збиранні коштів на лікування тяжкохворих, в допомозі дитсадкам та школам, в ремонті доріг та ще безлічі ініціатив, які доводять: разом можна зробити країну, населений пункт, вулицю кращими. Також дуже важливі добре слово, увага, підтримка у телефонному режимі – та частина волонтерської діяльності, яка часто залишається непомітною на перший погляд.
Вкотре побували у військово-службовців горностаївські волонтери наприкінці листопада – передавали два міношукачі для бійців 36-ї окремої бригади морської піхоти, що їх придбали на благодійні кошти, надані ТОВ «ТД «Горностаївский райагрохім». Морпіхи щиро вдячні за необхідні прилади колективу райагрохіму та Координаційному центру допомоги воїнам АТО/ООС при селищній раді.
– Ми всі знаємо, що волонтерський рух активізувався 2014 року, і саме тоді волонтери взяли на себе великий тягар допомоги війську, що протистояло агресору, – сказав під час зустрічі у ВЧ мічман 36-ї ОБМП Анатолій Щетинець. – І вдвічі приємно, що тоді майже всі мешканці Горностаївщини також долучилися до волонтерської справи. Ми дякуємо усім небайдужим землякам за особливу увагу до проблем військовослужбовців, за неодноразове надання матеріальної й технічної допомоги. Вдячні кожному за активну та безкорисливу готовність підставити плече. Адже ваша небайдужість та підтримка допомогли вистояти сім років тому та й сьогодні додають впевненості. Великі слова подяки хочу адресувати, зокрема, Роману Ліляку, Олександру Слісаренку, Бахману Насібову – вони зі мною з часу, коли підписав 2016 року контракт на службу в Збройних Силах України. Тож не раз на передовій зустрічалися й будь-які нагальні потреби завдяки їхній волонтерській допомозі швидко вирішуються. Ось, наприклад, нині вони привезли міношукачі – завдяки цим міношукачам життя не одного нашого військового буде збережене, вони стануть у нагоді під час розмінування території в зоні операції об’єднаних сил. Бо ж нині рясно нашпигована смертоносним металом Донецька й Луганська земля. Сподіваємося і на подальшу співпрацю, а ми відповідально продовжуватимемо робити свою справу – боронити територіальну цілісність країни.
Оксана САВЧЕНКО

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Пільгове розмитнення авто: допомога волонтерам чи спекулянтам?

Із початком повномасштабною війни Росії проти України депутати спростили ввезення товарів з-за кордону, зокрема скасували …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *