You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / Долучайтеся до участі в ремонті доріг селища

Долучайтеся до участі в ремонті доріг селища

У селищі Горностаївці продовжується ремонт дорожнього покриття окремих вулиць за кошти благодійників. Це стало можливим завдяки тому, що благодійники перераховують кошти для ремонту вулиць селища, які визначені на робочій зустрічі з підприємцями та сільгоспвиробниками

Уже відремонтовано частину вулиць: Дніпровська, Степова, Шкільна та Українська. Роботи виконує Горностаївський комбінат комунальних підприємств.
До наповнення благодійного рахунку вже долучилися понад 50 осіб – підприємців, сільгоспвиробників та небайдужих мешканців громади. Зібрано, за станом на 8 листопада, 289 тисяч гривень. Суми надходять різні – від 200 гривень до десятків тисяч. Найбільші суми перерахували ПСП «Дружба» – 80 000 гривень, ТОВ «ТД «Горностаївський райагрохім» – 68 000 грн; ФГ «Гермес» – 10 000 грн; Воскобойник В. І. – 10 000 грн, ФГ «Таїсія» – 9 000 грн; Волков Олександр, Литвиненко В. В. – по 8 000 грн; Безрудній Д. О., Савченко С. О., Якимов Є. В. – по 7 000 грн; Стецюк Д. П. – 6 000 грн; Марченко І. О. – 5 200 грн, Михальчук О., ТОВ «Фітомед» – по 5 000 грн.
Багато надали допомогу від тисячі – до 5 тисяч гривень (прізвища усіх благодійників публікуються у Фейсбуці на сторінках Горностаївської територіальної громади та ГорностаївкаСН.інфо).
Нагадаємо: за зверненням депутатів селищної ради від фракції «Батьківщина» на сесію було винесене питання необхідності ямкового ремонту дорожнього покриття в смт Горностаївці у зв’язку з аварійним станом найбільш завантажених та використовуваних вулиць. Депутати вирішили, у зв’язку з обмеженими можливостями бюджету, створити «благодійний фонд» для збирання благодійних внесків на здійснення поточного ремонту комунальних доріг селища. Відбулася зустріч із сільгоспвиробниками та підприємцями селища, на якій запропоновано зібрати кошти на ямковий ремонт доріг у Горностаївці. Тоді ж було визначено вулиці селища, які потребують першочергового ремонту та стануть об’єктами виконання робіт, також попередньо визначені суми ремонту:
– вулиця Шкільна (від вул. Перемоги до вул. Осінньої), на 116 629 грн;
– вулиця Степова (від вул. Енергетиків до вул. Осінньої), на 64 350 грн;.
– вулиця Дніпровська (від вул. Перемоги до вул. Покровської), на 104 825 грн;
– вулиця Українська (від вул. Об’їзної до вул. Набережної), на 260 650 грн;
– вулиця Шевченка (від вул. Української до вул. Торгової), на 160 524 грн;
– вулиця Торгова (від вул. Об’їзної до вул. Партизанської); на 62 075 грн;
– вул. Покровська (від вул. Торгової до вул. Об’їзної), на 75 868 грн.
Загалом на ремонт за попередніми підрахунками потрібно близько 845 тисяч гривень. Нагадаємо: зібрано 289 тисяч.


Долучайтеся! Нагадуємо реквізити банку для перерахування коштів:
номер рахунку UA053524790000026004052227818
код ЄДРПОУ/ІПН 03355293.
Призначення платежу: для ремонту доріг у смт Горностаївці.
Нагадуємо, що збір коштів проводиться для ремонту вулиць селища Горностаївка від громадян, підприємців та сільгосптоваровиробників, які проживають, здійснюють підприємницьку діяльність та проводять обробіток землі по смт Горностаївці.
Збирала інформацію Любов РУДЯ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Перша в Україні ділянка люфи на Херсонщині відразу стала «рекордсменкою»

До Національного реєстру рекордів внесли першу в Україні спеціалізовану ділянку з вирощування люфи — «рослинної …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *