You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / ГОРНОСТАЇВСЬКИЙ ЯСЛА-САДОК З-ПОМІЖ НАЙКРАЩИХ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

ГОРНОСТАЇВСЬКИЙ ЯСЛА-САДОК З-ПОМІЖ НАЙКРАЩИХ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

У тому номері газети повідомлялося, що Горностаївський ясла-садок № 2 «Квіточка» виборов перше рейтингове місце у конкурсі на найкраще розвивальне середовище «Найкраща групова кімната» з-поміж ста дошкільних закладів України. «Сільські новини» поцікавилися, за що ж саме відзначили дошкільний заклад Горностаївської громади та як тут дбають про всебічний розвиток дітей

У Горностаївському яслах-садку № 2 «Квіточка» багато захоплюючих несподіванок чекають щодня маленьких допитливців, адже тут турбуються, аби розвивальне середовище було цікавим, пізнавальним та з урахуванням інтересів дітей. Весело та змістовно проходять заняття, педагоги організовують різноманітні пізнавально-розважальні заходи із дошкільнятами. А ще піклуються, аби перебування в садочку було комфортним, групи наповнені яскравими кольорами та безліччю ігрових зон – бо ж малюкам для найбільш ефективного сприйняття нових знань потрібні саме такі умови.


Підтвердження цьому перше рейтингове місце у всеукраїнському онлайн-конкурсі на найкраще розвивальне середовище закладів дошкільної освіти у номінації «Найкраща групова кімната». Зокрема, визнано найкращим оформлення середньої групи № 2 ясел-садка «Квіточка» (вихователька Катерина Стецюк). Катерина Миколаївна зуміла примножити надбання попередників – вона два роки працює в цій групі основним вихователем: перше знайомство ще дворічної малечі з дитсадком розпочиналося саме з її турботливого ставлення до дітей і відповідальності до роботи. Вона навчала малюків і зав’язувати шнурки, й користуватися ложкою, і правильно говорити, й товаришувати… Також сприймати і розуміти все прекрасне у світі: природу, музику, літературні твори. І нині продовжує збагачувати дитячий світ новими відкриттями, цікавими та корисними знаннями. Джерело її натхнення – діти, вона живе ними.


Зазначимо, дизайн середньої групи містить фантазію вихователів, а елементи декору стін виготовлені власноруч (а не придбані в крамниці). Гарно доповнюють грально-навчальну кімнату, де найбільше часу проводять хлопчаки та дівчатка в садочку, нові меблі. Є подаровані батьками тематичні зони: викликає захват дітей сучасний дерев’яний куточок лікаря (окрім того, пошили медичний халат та сумку з червоним хрестом); залюбки граються дошкільнята в куточку кухаря – він теж сучасний, фабричний, виготовлений з дерева відповідно до всіх вимог безпеки. А відпочивають діти у сучасній спальні.
Узагалі, в усіх групах ясел-садка № 2 декілька років тому за кошти місцевого бюджету оновили меблі: столи для дітей та вихователів, стільчики, шафи для дитячого освітнього обладнання. Нинішнього року завдяки співпраці з Херсонським обласним благодійним фондом «Мангуст» дошкільний заклад отримав дещо з меблів та багато дерев’яного обладнання з розвитку дрібної моторики рук дітей раннього віку. Також подарували інвентар для занять фізкультурою – мати, лавки, обручі та дуги. Як зазначають у «Квіточці» – головне, що все обладнання сучасне і яскраве.


Імідж обличчя закладу дошкільної освіти творить педагогічний колектив. Неспокійні, креативні вихователі ясел-садка № 2 беруть участь у багатьох конкурсах і виборюють призові місця. Скажімо, у 6-му Всеукраїнському фестивалі педагогічних ідей «Оберігаймо планету разом» найвищої нагороди – Гран-прі – удостоєно творчу групу вихователів у номінації «Ідеї сталого розвитку в сучасному світі».


Без перебільшення, заклад став великою виховною силою, адже педагогічний колектив береже та примножує духовні цінності, у любові та взаєморозумінні вихователів та дітей закладає цеглинки у розвиток наступних поколінь.
Оксана САВЧЕНКО

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Перша в Україні ділянка люфи на Херсонщині відразу стала «рекордсменкою»

До Національного реєстру рекордів внесли першу в Україні спеціалізовану ділянку з вирощування люфи — «рослинної …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *