You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / Горностаївська селищна рада за проєктом отримала обладнання для функціонування геопорталу громади

Горностаївська селищна рада за проєктом отримала обладнання для функціонування геопорталу громади

Це черговий результат участі у проєкті зі створення та роботи геопорталу громади.

Минулого року Горностаївська селищна рада звітувала про участь у проєкті USAID «Підтримка аграрного та сільського розвитку», в ході якого спеціалісти, які відповідають за сферу земельних відносин громад, проходили навчання щодо практичного використання програмного забезпечення ГІС технологій. Протягом 2020 року було створено платформу Геопорталу Горностаївської громади.
Та це стало не останнім результатом реалізації цього проєкту. Так, 28 травня у місті Києві, в рамках чергового етапу реалізації даного проєкту Горностаївська селищна рада отримала від Всеукраїнської асоціації громад комплект комп’ютерного обладнання для оснащення робочого місця посадовців відділу земельних відносин, у тому числі для реалізації проєкту щодо функціонування та наповнення відповідними даними Геопорталу громади. Загальна вартість обладнання склала близько 45 тисяч гривень. По завершенню процедури передачі обладнання експертами товариства «БломІнфо – Юкрейн» було проведено тренінг з вивчення роботи ГІС технологій та новел земельного законодавства.


Основне завдання геоінформаційної системи територіальної громади, яка має відображати планувальну функцію її земель і територій – це зручність у прийнятті відповідних рішень, загальнодоступність даних про території, розпорядження землями, обмеження у їх використанні та визначення перспективних територій з подальшим їх використанням для соціально-економічного розвитку та наповнення місцевого бюджету.
У зв’язку з вимогами нещодавно ухваленого Закону України «Про національну інфраструктуру геопросторових даних» та у сучасному світі технологій і швидкої передачі інформації, геопортал громади є безпосередньою запорукою зручності управління та детінізації у сфері земельних відносин.
Горностаївська селищна рада Херсонської області висловлює щиру подяку представникам проєкту USAID в Україні «Підтримка аграрного і сільського розвитку», Всеукраїнській асоціації громад і товариству «БломІнфо – Юкрейн», за сприяння Горностаївській громаді у питанні зручності та відкритості управління власними земельними ресурсами.
За інформацією відділу земельних відносин
Горностаївської селищної ради

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Змінили механізм держпідтримки для аграріїв

Раніше величезні дотації отримували саме агрохолдинги. Сьогодні 4,5 млрд грн ми вкладаємо в підтримку малих …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *