You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / Горностаївська команда лідирує у відкритому чемпіонаті Нижньосірогозької громади з мініфутболу серед аматорів

Горностаївська команда лідирує у відкритому чемпіонаті Нижньосірогозької громади з мініфутболу серед аматорів

У традиційному чемпіонаті з мініфутболу (футзалу) Нижньосірогозької селищної територіальної громади серед аматорських команд сезону 2021-2022 року беруть участь 9 команд із трьох територіальних громад Херсонщини. Ігри проходитимуть у два кола. Уже відбулося два тури. Команда Горноставської територіальної громади зіграла два матчі, і в обох здобула перемогу

У 1-му турі 13 листопада футболісти “Горностаївка ОТГ» зіграли з командою “Сармат” (с. Трохимівка) і перемогли з рахунком 2:1. Голи на рахунку гравця та футболіста “Горностаївка ОТГ” Дмитра Балли (2), “Сармата» — Анатолія Рязанова-молодшого (1).
21 листопада у Нижніх Сірогозах відбулися ігри ІІ-го туру. Матчі пройшли на майданчику зі штучним покриттям опорного закладу «Нижньо-сірогозький ліцей».


Зустріч між командами “Горностаївка ОТГ” і “Старт” (збірна сіл Дем’янівки та Першопокровки) завершилася з рахунком 6:1 на користь горностаївської команди.
Голи на рахунку горностаївців Дмитра Балли (2), Віталія Балли (1), Дениса Шума (1), Миколи Гончарова (2) та гравця “Старта” Володимира Лазукова (1).
В грі між “Хліборобом-2” (с. Нижні Торгаї) та “Сарматом” (с. Трохимівка) перемогу виборола трохимівська команда — 2:3.
У команди “Смак” (смт Іванівка) цього разу був вихідний.
Суддівство ігр 2-го туру здійснювала суддівська бригада у складі Станіслава Чудновського і Вадима Іванюка.


За матеріалами Нижньосірогозької газети «Червоний промінь»

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Чого чекати українцям у 2022-му

Новий рік завжди несе з собою зміни, які стосуються кожного з нас. Першого числа в …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *