You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / Візит міжнародного експерта з прав людини до Костянтинівки

Візит міжнародного експерта з прав людини до Костянтинівки

До Костянтинівської територіальної громади у вівторок завітала моніторингова група представників структури ООН із питань впровадження гендерної рівності. Відбулася зустріч міжнародного експерта з прав людини з робочою групою громади. У складі гостей була й керівниця проєкту «Просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок у рамках реформи децентралізації в Україні» ООН Жінки в Україні, що реалізується на території України спільно з Міністерством розвитку громад і територій України. Цей проєкт, який має на меті підвищення уваги до питань стратегічного планування місцевого соціально-економічного розвитку і заснований на дотриманні прав людини, реалізує і Костянтинівська територіальна громада.
Під час зустрічі представники Костянтинівської громади презентували практику впровадження на місцевому рівні принципів гендерної рівності та підходу, заснованого на правах людини (ППЛ), обговорили труднощі впровадження ППЛ у громаді та шукали можливі рішення. Увагу зосередили також на стратегії розвитку громади, місцевих програмах і послугах, їх формування з точки зору потреб жінок та чоловіків, розширенні прав і можливостей представників вразливих груп громадян.
За результатами обговорення дійшли висновку, що деякі завдання вже виконані, частина потребує активізації роботи – тож працювати є над чим. Більш детально –  наступного тижня.

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Змінили механізм держпідтримки для аграріїв

Раніше величезні дотації отримували саме агрохолдинги. Сьогодні 4,5 млрд грн ми вкладаємо в підтримку малих …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *