You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / Відкритий кубок Діда Мороза з контактного карате у Горностаївці

Відкритий кубок Діда Мороза з контактного карате у Горностаївці

Напередодні новорічних свят Горностаївка зустрічала гостей-спортсменів – тут у спортивній залі ДЮСШ відбувся Відкритий кубок Діда Мороза з контактного карате. Організатором заходу виступив клуб Контактного карате та бойових мистецтв “КІТ” (керівник Микола Кітченко). Навіть ожеледиця не завадила суботнього дня спортсменам та вболівальникам приїхати до Горностаївки, аби у двобоях визначити найсильніших.


У кубку взяли участь спортсмени з Херсона, Генічеська, Нової Каховки та Каховки, а Горностаївщину представляли бійцівський клуб “Пітбуль” (с. Ольгине) та клуб контактного карате “КІТ” (смт Горностаївка). Перед початком змагань присутніх привітали та побажали перемог головний суддя Микола Кітченко, директор ДЮСШ Олександр Іщик, Дід Мороз (Олександр Філюк) та вокалісти зразкової вокальної студії “Ластівочка” – Маргарита Пташенчук, Єлизавета Марухіна, Дар’я Савченко, Андрій Багжанов.


За командними підрахунками із семи заявлених команд:
четверту сходинку розділили клуб «Метеор» (м. Генічеськ) та клуб ММА «Спартак» (м. Каховка);
третє місце – здобув клуб «Джеб» (м. Н. Каховка);
друге місце – виборола Федерація Контактного карате (м. Херсон);
перше місце – завоював клуб «КІТ» Горностаївка.
– Напередодні новорічних свят діти завжди чекають на казку, тому виникла ідея започаткувати святковий турнір та по можливості зробити його традиційним, – коментує відомий тренер Микола Кітченко. – Казковим турнір видався в прямому сенсі, адже все відбувалося в теплій та дружній атмосфері, на відкритті турніру дітей привітали новорічними піснями вокальна студія «Ластівочка». А найчарівнішою для всіх стала поява Діда Мороза, який привітав присутніх з новорічними святами та подарував учасникам солодкі подарунки. Переможці були нагороджені кубками медалями та дипломами відповідних ступенів.
Допомогли клубу «КІТ» організувати спортивно-розважальний захід та Діду Морозу порадувати дітвору подарунками благодійники: Іван Олійник, Віктор Якущенко, Олексій Михальчук, Євген Савченко, Ігор Марченко, Манан Фазел, Олег Баркаренко, Володимир Воскобойник, Юлія Ільюх, Сергій Ільюх, селищна рада – голова Дмитро Ляхно та директор ДЮСШ Олександр Іщик. У ролі Діда Мороза виступив Олександр Філюк.
Микола Кітченко висловив слова вдячності всім, хто підтримав клуб «КІТ» в організації святкового турніру та допомагав проводити захід.


Участь у Відкритому кубку Діда Мороза з Контактного карате приймали і 10 вихованців Ольгинського спортивного клубу «PIT BULL». (керівник Сергій Федорук). Діти перевірили свою силу та навички і, хоча вперше приймали участь у таких заходах, – показали чудові результати.


Любов РУДЯ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Пільгове розмитнення авто: допомога волонтерам чи спекулянтам?

Із початком повномасштабною війни Росії проти України депутати спростили ввезення товарів з-за кордону, зокрема скасували …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *