You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / Відзначили мешканців громади

Відзначили мешканців громади

У Горностаївці з нагоди 234-ї річниці селища Горностаївки та 4-ї річниці Горностаївської територіальної громади влаштували святкування на місцевому стадіоні. Для місцевих мешканців та гостей з інших населених пунктів громади цей день був ще одним приводом зібратися разом, поспілкуватися, послухати музичні композиції, подивитися на виступи односельців та дітей, порадіти успіхам земляків. Адже в цей день слова шани та подяки звучали на адресу людей поважного віку, медиків, вчителів та вихователів, бібліотекарів та любителів музики. Особливу увагу приділили молодому поколінню.

 

Першими запросили найкращих випускників закладів освіти громади за результатами ЗНО та вручили їм сертифікати на 3 тисячі гривень – це Євгенія Зелінська, Богдан Чистиков, Анна Рак, Олександра Краус, Олександр Козлов, Олександра Гуменюк, Андрій Сивирин, Альона Деркач, Дмитро Сербін (про них детально було опубліковано раніше в газеті).
Привітали і молоде подружжя із села Каїри – Сільваші Івана та Вікторію, які того дня стали на весільний рушник.

Не забули відзначити подарунком і наймолодшого мешканця громади (день народження 20 вересня 2021року) – Михайла Семешка.
Нагадали того дня і про найбільш шанованих медиків Горностаївщини: родину Івлєвих – Івана Михайловича і Таїсію Іванівну.

Саме вони отримали звання «Людина-фахівець року» за результатами опитування про людей, які зробили щось знакове для громади, показали свою відданість справі.

Горностаївська ГТ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Дотримуємось правила: роби добро, де ти живеш

Минає рік звідтоді, коли відбулися останні вибори до місцевих рад. Чинним законодавством відповідно до статті …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *