You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / Відбулася традиційна педагогічна нарада

Відбулася традиційна педагогічна нарада

Серпнева конференція – особлива педагогічна традиція, це час відліку нових справ, нового витка життя в освіті, що знаменує початок марафону довжиною ще в один рік.

Так 27–28 серпня на базі відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради відбулася серпнева педагогічна нарада закладів освіти територіальної громади: 27 серпня – для директорів закладів освіти Горностаївської селищної ради; наступного – дня для заступників директорів із навчальної роботи та заступників директорів з виховної роботи у формі онлайн-наради.
У нараді з керівниками освітніх закладів взяв участь селищний голова Дмитро Ляхно, який зосередив увагу на забезпеченні сталої роботи закладів освіти Горностаївської селищної ради, виконанні законодавства в частині дотримання протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), вакцинації педпрацівників.
Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради Валентина Кирпота зосередила увагу на питаннях забезпечення реалізації Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв для запровадження якісної профільної освіти», кадровому забезпеченні, на векторах успіху, перспективах та проблемах розвитку освіти у закладах Горностаївської територіальної громади.
Про результати перевірки готовності закладів освіти Горностаївської селищної ради до нового 2021/2022 навчального року та організацію харчування здобувачів освіти та вихованців у закладах освіти Горностаївської селищної ради інформувала головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Євгенія Сіденко.
На результатах зовнішнього незалежного оцінювання за 2021 рік здобувачів освіти 11 класу закладів освіти Горностаївської селищної ради та перспективах розвитку інклюзивної освіти зосередили увагу учасників наради Світлана Ковалюк та Яна Кіщук, головні спеціалісти відділу.


Наступного дня на онлайн-нараді із заступниками директорів з навчальної та виховної роботи зосередилися на організації освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради. Говорили про виконання навчальних програм, якості викладання предметів, інклюзивне навчання, організацію контролю навчальної та виховної роботи, дотримання наступності навчального процесу здобувачів освіти при переході з дошкільної у початкову, з початкової до середньої ланок. Обговорили і результати зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, звернули увагу на правильність ведення шкільної документації.
За результатами серпневої педагогічної наради визначені завдання для закладів освіти Горностаївської селищної ради на 2021/2022 навчальний рік (про це – в наступних номерах газети).

Горностаївська ТГ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Пільгове розмитнення авто: допомога волонтерам чи спекулянтам?

Із початком повномасштабною війни Росії проти України депутати спростили ввезення товарів з-за кордону, зокрема скасували …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *