You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / ВІДБУДУТЬСЯ ЗЕМЕЛЬНІ ТОРГИ

ВІДБУДУТЬСЯ ЗЕМЕЛЬНІ ТОРГИ

З метою продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення на конкурентних засадах (земельних торгах) 21 травня 2021 року об 11:00 год. у приміщенні Горностаївської селищної ради Херсонської області (смт Горностаївка, вул. Покровська, 145) відбудуться земельні торги (у формі аукціону).
На торгах планується здійснити продаж права оренди на 2 (дві) земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності, а саме:
– земельна ділянка площею 31,8816 га з цільовим призначенням для ведення індивідуального садівництва (код КВЦПЗ – 01.05), що розташована у межах Ольгинського старостинського округу Горностаївської селищної ради;
– земельна ділянка площею 23,3809 га з цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01), що розташована у межах Великоблаговіщенського старостинського округу Горностаївської селищної ради.
Стартовий розмір річної плати за користування земельними ділянками становить 8 (вісім) % від нормативної грошової оцінки землі.
Для отримання детальної інформації про умови участі в земельних торгах рекомендуємо звертатись до відділу земельних відносин (смт Горностаївка, вул. Покровська, 145, каб. № 5).
Відповідальна особа – Кирпота А. В. Телефон – (05544) 4–12–49.

Горностаївська ТГ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Пролежала в землі 78 років

Цієї середи під час обходу Вербової балки майстер лісу Горностаївського лісництва В. Цвік помітив незвичний …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *