You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / ВСТАНОВИЛИ МАЙДАНЧИКИ ДЛЯ ДОЗВІЛЛЯ

ВСТАНОВИЛИ МАЙДАНЧИКИ ДЛЯ ДОЗВІЛЛЯ

Весна додала яскравих моментів та множаться корисні справи в нашій громаді: озеленюється територія, облаштовуються зони відпочинку, мешканці долучаються до акцій зі збирання вторсировини та навчаються її сортувати… А для проведення активного дозвілля облаштовують спортивні майданчики з вуличними тренажерами.

Зокрема, у рамках проєкту щодо підтримки здорового способу життя громадян, який Горностаївська селищна рада почала реалізовувати торік, чотири старостинські округи навесні почали встановлювати вуличні тренажери. Нагадаємо: селищна рада взяла участь й здобула перемогу в обласному інвестиційному проєкті «Підтримка здорового способу життя мешканців» із загальним кошторисом 1 мільйон гривень. За рахунок співфінансування з обласного та місцевого бюджетів, благодійних коштів восени 2020 року було виконано комплекс заходів із покращення матеріально-технічної бази ДЮСШ та спорткомплексу «Дружба», зокрема замінено вікна у спортзалі, придбано спортінвентар та вуличні тренажери. Встановлення вуличних тренажерів – завершальний етап реалізації інвестиційного проєкту. Отримали комплекти вуличних тренажерів Заводівський, Ольгинський, Червоноблагодатненський та Великоблаговіщенський старостинські округи. Вартість чотирьох комплектів склала 394 тисячі гривень. Усі вони мають однакову комплектацію із 8-9 сучасних тренажерів, призначених для різних груп м’язів, розвитку координації рухів та зміцнення серцево-судинної системи.
Мешканці трьох із зазначених старостинських округів уже займаються на нових спортивних майданчиках, а червоноблагодатненці запрошують односельців приєднатися до встановлення комплексу вуличних тренажерів на території закладу освіти 31 травня, о 9 годині.
– Запрошую всіх активних громадян до встановлення багатофункціонального спортивного комплексу – через фейсбук звертається до мешканців громади в. о. старости. – Особливо запрошую молодь, яка нівечить дитячий майданчик, – маєте можливість направити свою енергію в корисне русло! А необхідними для встановлення спортивного інвентаря матеріалами допомогли доброчинці – наші землекористувачі. Тож чекаємо всіх небайдужих долучитися до корисної справи.
Лише тиждень минув, як з’явилося нове улюблене місце із вуличними тренажерами в Ольгиному. Спортивний простір облаштували на території Ольгинського закладу освіти. У виборі локації майданчика з вуличними тренажерами зіграли роль дбайливе ставлення і збереження майна, адже територія закладу освіти освітлюється й під охороною. Вуличним тренажерам радіють не лише учні – приходити займатися можуть місцеві мешканці різного віку. Втішаються появою нового спортивного обладнання на території школи педагоги – вони бачать в ньому здорове майбутнє для дітей, самі ж учні проводять перерви не за гаджетами, а на вуличних тренажерах.


Впевнені, що облаштування таких майданчиків для занять спортом гарна можливість залучити молодь до рухової активності й посадовці органу місцевого самоврядування. Адже нині ми перебуваємо в залежності від інтернету, від гаджетів і телебачення.Та й навряд чи хтось стане сперечатися, що діти повинні рости здоровими, сильними, спритними і підтягнутими – цьому сприяють і фізичні вправи, зокрема на спортивних тренажерах. Тим паче, що доступ до вуличних тренажерів вільний та безкоштовний: усі охочі, які люблять активно проводити час, мають можливість займатися на тренажерах на свіжому повітрі в будь-який зручний час. Потрібно лише бажання.
Маринці ж радіють новому дитячому майданчику. Спочатку підготували місце, обгородили його, а вже потім – найбільш очікуваний момент. Як зазначили у Маринському старостинському окрузі, ще восени закупили за кошти селищного бюджету цей дитячий ігровий комплекс. Сюди входить карусель, гірка, різноманітні гойдалки, місток з драбинами тощо. Все це обійшлося майже в 50 тисяч гривень – вибирали якісний і сертифікований інвентар. На зиму встановлювати не наважилися, чекали погожих весняних днів. Дитячу ігрову зону розмістили у центрі села. Встановлюють власними силами – працівники органу місцевого самоврядування та комунгоспу. Землекористувачі також долучилися. Завдяки їм на дитячому майданчику з’явилися напівкруглі лавки та стіл, обгороджено територію, а також благочинці надали кошти на матеріали, необхідні для встановлення гойдалок. Появу гойдалок нетерпляче чекали всі мешканці села. Однак найбільше – малеча. Майже всі діти села зібралися подивитись, як встановлюють гойдалки, та чекали миті, коли зможуть тут гратися.


Додамо, на черговій сесії селищної ради на розгляд депутатів буде винесено питання про виділення коштів на придбання вуличних тренажерів для Козаче-Лагерського старостинського округу, аби всі округи громади мали центри дозвілля.
І, звичайно, хотілося б закликати всіх ставитися бережно до спортивних локацій та дитячих майданчиків, щоб вони слугували довгі роки, і радували не тільки дітей, а й дорослих.

Оксана САВЧЕНКО

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Бюджет Горностаївської громади поповнився майже на 20 мільйонів гривень

Упродовж січня – травня 2021 року місцевий бюджет Горностаївської об’єднаної територіальної громади отримав 19,5 млн гривень податків …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *