You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / Вручили високі відзнаки “Мати-героїня”

Вручили високі відзнаки “Мати-героїня”

Нагороди «Мати-героїня» двом мешканкам Горностаївської територіальної громади – Валентині Наливайко та Валентині Пишній – урочисто вручили 11 лютого. Загалом в Горностаївській громаді почесне звання України «Мати-героїня» удостоєні 47 жінок

Все у нашому житті пов’язане із жінкою. Жінка – мати, бабуся, дружина, кохана. Але перш за все вона є матір’ю. Ніжна та дбайлива, мудра та невтомна берегиня великого сімейного вогнища, вона народжує та виховує дітей, даруючи їм материнську ласку та турботу. Такі жінки живуть серед нас. І як добре, що держава приділяє їм особливу увагу.
Указом Президента України від 14 грудня 2021 присвоєно почесне звання «Мати-героїня» Валентині Пишній із Лопаток (матері сімох дітей), та Валентині Наливайко із Великої Благовіщенки (матері п’яти дітей) за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, збереження умов для їхнього всебічного розвитку.


Посвідчення та нагрудний знак до почесного звання «Мати-героїня» Валентині Пишній та Валентині Наливайко вручили голова Каховської районної державної адміністрації Наталія Стаднік та голова Каховської районної ради Валерій Брусенський. Теплими словами та подарунками (пледами) привітав матерів-героїнь з почесною відзнакою голова Горностаївської селищної ради Дмитро Ляхно. Посадовці подякували Валентині Вікторівні та Валентині Володимирівні за виховання дітей і побажали їм здоров’я, добробуту та щасливої долі для дітей.


Відома істина стверджує, що недостатньо лише народити дитину, її необхідно виховати доброю, чуйною, порядною людиною, дати їй належну освіту і допомогти знайти своє місце у житті. А щасливі діти ростуть лише в дружній родині й під опікою щасливих батьків. Можна лише побажати матерям-героїням міцного здоров’я, благополуччя, довголіття, Божого благословення.
Власна інформація

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Пільгове розмитнення авто: допомога волонтерам чи спекулянтам?

Із початком повномасштабною війни Росії проти України депутати спростили ввезення товарів з-за кордону, зокрема скасували …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *