You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / Вони творять історію краю…

Вони творять історію краю…

Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до громадян ланка влади. Люди, щоденною турботою яких є вирішення наболілих проблем мешканців територіальних громад – це депутати різних рівнів, старости округів, спеціалісти самоврядних органів. Ділом, а інколи й добрим словом, у тісному тандемі з очільником громади вони допомагають кожному, хто звернеться за допомогою. Й від того, як представники народу ставляться до своїх обов’язків – люди їм довіряють. Або не довіряють…
Найвагоміший стаж роботи у сфері самоврядування – у Людмили Павлюченкової з Великої Благовіщенки. Вже 26 років вона незмінний голова сільської ради, а після об’єднання у громаду – староста округу. Великоблаговіщенці знають і відчули, що вона енергійна, принципова, розумна і мудра людина, тому і довіряють їй уже чверть століття управління сільським самоврядним органом.
Людмила Вікторівна говорить, що посада, будь то голови чи старости, досить складна і відповідальна, бо, перш за все, стосується роботи з людьми. У кожного свій характер і свої проблеми, кожного потрібно вислухати і, по можливості, допомогти. Завжди треба бути чуйним, тактовним і відповідальним. Тільки тоді тебе поважатимуть.

 

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Чого чекати українцям у 2022-му

Новий рік завжди несе з собою зміни, які стосуються кожного з нас. Першого числа в …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *