You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / Випускники закладів освіти Горностаївщини отримають винагороду за кращі результати ЗНО

Випускники закладів освіти Горностаївщини отримають винагороду за кращі результати ЗНО

Нинішнього року за результатами зовнішнього незалежного оцінювання отримали високі бали (10, 11 та 12) дев’ять учнів закладів освіти Горностаївської територіальної громади.
Ліцей № 1 (Горностаївка):
Євгенія Зелінська – з історії України (12 балів), української мови та літератури, англійської мови (по 11 балів). Викладачки предметів: Н. Блищик, Н. Козлова, І. Ілляшенко.
Богдан Чистиков – з української мови та літератури (11 балів), географії (10 балів). Викладачки предметів: Н. Козлова, Л. Отченашенко.
Ліцей № 2 (Каїри):
Олександр Козлов, Олександра Гуменюк, Андрій Сивирин – з географії (по 10 балів). Викладачка предмету А. Солодовник.
Горностаївський ЗО:
Олександра Краус – з української мови та літератури. Викладачка предмету Л. Петраш.
Маринський ЗО:
Альона Деркач – з української мови та літератури, історії України, географії (по 11 балів). Викладачі предметів – О. Шешеня, І. Пилипчук, І. Лушпай.
Дмитро Сербін – з географії (10 балів). Викладач І. Лушпай.
Великоблаговіщенський ЗО:
Анна Рак – з біології (10 балів). Викладачка предмету Т. Степанова.
У межах Програми підтримки обдарованої молоді вищезазначені випускники закладів освіти Горностаївської територіальної громади, які мали високі бали, отримають одноразову матеріальну винагороду за успішне навчання – по 3 тисячі гривень. Таке рішення ухвалили депутати селищної ради на сесії та виділили на це кошти із місцевого бюджету.
Варто відзначити: торік учасників ЗНО закладів освіти Горностаївської територіальної громади, яких нагородили за високі результати при складанні тестування, було 5, а нинішнього року – їх уже 9. І приємно, що в громаді знаходять можливість відзначити найкращих здобувачів освіти грошовими винагородами. Це мотивує дітей до навчання. Нагадаємо, що в січні нинішнього року президент України видав указ, який передбачає заснування 20 щорічних премій, які виплачуватимуться одноразово. Кожна премія становитиме 5 тисяч гривень. Гроші отримають учасники ЗНО, які набрали 200 балів із двох або більше предметів.
Любов РУДЯ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Дотримуємось правила: роби добро, де ти живеш

Минає рік звідтоді, коли відбулися останні вибори до місцевих рад. Чинним законодавством відповідно до статті …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *