You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / Адміністративні послуги в громаді робимо зручними та доступними

Адміністративні послуги в громаді робимо зручними та доступними

Наявність сучасного та дієвого Центру надання адміністративних послуг – один з показників спроможності територіальної громади та ефективності роботи місцевого органу самоврядування

Із грудня 2019 року – часу утворення відділу “Центр надання адміністративних послуг” (ЦНАП) при Горностаївській селищній раді – створюються умови, щоб наблизити послуги до людей, зробити їх максимально зручними та доступними. За станом на 15.09.2021 року, відділ ЦНАП прийняв та зареєстрував 7 671 заяв та постійно надає консультації відвідувачам.
Із 2020 року було налагоджено співпрацю з мобільним сервісним центром МВС для надання найпопулярніших послуг реєстраційних цент-рів МВС мешканцям Горностаївської ТГ. Фахівці Мобільного сервісного центру приїздять в Горностаївку та надають свої послуги. Це стало набагато зручніше для громадян, оскільки до найближчого стаціонарного сервісного центру МВС, який знаходиться в м. Новій Каховці, мешканцям громади слід їхати близько 60 км.
На початку 2021 року Горностаївська селищна рада взяла участь у конкурсі місцевих ініціатив проєкту “Посилення стійкості громад у Херсонській області”, що реалізується ПРООН у партнерстві з Херсонською облдержадміністрацією, й була обрана для реалізації проєкту. За цією Програмою наразі Горностаївська громада отримала: реєстр територіальної громади (РТГ) та програмного забезпечення “ЦНАП-SQS” від ТОВ “Реноме-Смарт”, а також “Кейс – Мобільний офіс”.
Програмний комплекс “ЦНАП-SQS.Реєстр”, призначений для покращення доступності та якості надання адмінпослуг у сфері реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування осіб, створення та видання різних форм довідок, а також формування, ведення, зберігання, захисту, обробки, використання . “Мобільний кейс” – комплект сучасної портативної техніки (ноутбук, сканер, та інше технічне оснащення), за допомогою якого адміністратор може виконати всі необхідні операції для надання послуг незалежно від місцезнаходження: вдома, у лікарні або іншому місці, де перебуває людина з обмеженими можливостями. Порядок його роботи буде затверджено.
Також зазначимо: Горностаївська селищна рада виконала взяті на громаду зобов’язання щодо співфінансування, а саме – придбання офісних столів та комп’ютеризованого робочого місця для ЦНАПу. Новопридбані меблі й техніка розташовані у новому приміщенні ЦНАПу – колишньому кабінеті селищного голови (перший поверх адмінбудівлі на вул. Покровській, 145). Нове місце просторіше та комфортніше для відвідувачів.


Мешканці Горностаївської територіальної громади зможуть користуватися цифровими паспортами при отриманні адміністративних послуг у відділі “Центр надання адміністративних послуг”. Для шерингу документів в Дії (можливості отримання копії цифрових документів) створено Дія.QR.
Колектив Центру надання адміністративних послуг впевнений, що мешканці громади найближчим часом зможуть відчути та високо оцінити перетворення відділу “ЦНАП”. Додамо, що загалом Горностаївський ЦНАП, надає громадянам, згідно з переліком, 86 послуг. Із них найбільш затребувані послуги Держгеокадастру; соціального характеру та реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання. Детальніше про це – в одному з наступних номерів.
Наталія НОСЕНКО, начальниця відділу «ЦНАП»

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Дотримуємось правила: роби добро, де ти живеш

Минає рік звідтоді, коли відбулися останні вибори до місцевих рад. Чинним законодавством відповідно до статті …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *