You cannot copy content of this page
На головну / Uncategorized / ТАКЕ ЗВИЧАЙНЕ ЖИТТЯ ДІЛОВОЇ МАМИ

ТАКЕ ЗВИЧАЙНЕ ЖИТТЯ ДІЛОВОЇ МАМИ

 

До Міжнародного дня матері у Херсоні відбулася  яскрава подія – благодійний проект – церемонія нагородження «Мама року-2019». З-поміж номінанток Херсонщини і наша землячка – Світлана Бенедисюк із села Червоноблагодатне Горностаївського району. Вона отримала титул «Мама року» у номінації «Мама ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ».

Чарівниці  та добрі серця 

Цей конкурс в Херсоні проводився уже вчетверте, головна мета якого не лише вшанування жіночності та материнства, а й благодійна підтримка  Соціально-психологичного ресурсного центру для дітей з особливими потребами “Крила Янголів”.

Фінал зібрав найкращих матерів з усієї області, що заявили про себе й були гідні визнання «Мама року». Головна корона – титул  «Мама року-2019» –  дісталася чудовій жінці Марині Колот – художньому керівнику творчого колективу дітей з фізичними вадами «янголи  Добра». Вона повсякденною працею, терпінням і любов’ю допомагає  особливим дітям стати повноцінними в суспільстві  віддає їм частинку свого серця, любов, добро та турботу.

Нагороджували ще в 14 номінаціях жінок, які досягли висот у громадській діяльності, але це не заважало їм бути гарними мамами. Багато молодих мам дістали перемогу в своїх номінаціях. Старання Світлани Бенедисюк оцінили титулом «Мама року» в номінації «Мама держслужбовець».

– Коли я дізналася, що буде проводитися такий благодійний конкурс, просто вирішила взяти в ньому  участь, аби внести свою частку для підтримки  дитячого центру, – говорить Світлана. – І ніяк не очікувала, що отримаю якесь визнання. Звісно, мені приємно, що мені дісталася перемога в одній із номінацій, і я вдячна всім суддям, які оцінили мої старання, вдячна своїй сім’ї й односельцям за можливість щось для гтх зробити. Та найголовніше, радію з того, що мала можливість  спільно з іншими конкурсантками підтримати соціально-психологічний  центр «Крила Янголів». 

Під фотографією Світлани з церемонії нагородження, викладеною у Фейсбук, залишила свій коментар громадська діячка Ольга Орлова з Херсону: «Ти для мене й без всяких нагород – найкраща! Ти це знаєш! Бо чисту душу, добре серце та людяність – не придбати, не сховати, не зімітувати!!! Чекаю в гості, але з твоїм тортиком».

Хто вона: службовець, активістка чи просто мама?

На Світлану Бенедисюк вперше, як журналіст, з цікавістю звернула увагу на організаційній сесії Горностаївської селищної ради після створення об’єднаної територіальної громади – односельці, обравши її депутатом, довірили представляти свої інтереси в органі самоврядування. На неї не можна було не звернути уваги – вона сміливо вносила пропозиції та цікавилася питаннями.

Опісля, мені доводилося іноді спілкуватися зі Світланою, як з депутатом та слідкувати з допомогою мережі Фейсбук за її громадською активністю  та участю у різних форумах, конкурсах та семінар-навчаннях. Іноді дивувалася: коли ця жінка все те встигає? Та в додачу –  ще й випікати шикарні торти. Адже насправді, не кожен працюючий може витримати такий темп і знайти час для всього, не забувати про сім’ю, й при цьому залишатися завжди привабливою.

Сьогодні Світлані Бенедисюк – спеціалісту селищної ради із земельних питань – селищна рада доручила виконувати ще й обов’язки старости села. Це, звісно додало чимало клопоту, адже тепер з усіма питаннями сільчани йдуть до неї. Про те, які труднощі виникають, Світлана намагалась не говорити. Єдине, пояснила, що старостинський округ залишився без старости – звільнився за власним бажанням.

-Важко, але голова територіальної об’єднаної громади Дмитро Валерійович Ляхно нас не залишає на самоті, – додала вона. – Дуже часто приїздить і допомагає розв’язувати питання. Та й з-поміж червоноблагодатненців багато жінок, які приходять на поміч. Саме з ними я б хотіла розділити свою нагороду.

Напередодні Дня матері за дорученням голови селищної ради вручала подарунки мматерям-герохням – сама пройнялася їхньою енергією та оптимізмом.

Зі щоденника добрих справ

Дехто може запитати: а для чого робити добро? Мабуть, тому, що це нагальна потреба кожної людини  – посміхнутися комусь, простягти руку допомоги, зігріти змерзлого або просто сказати добре слово підтримки. І для цього не потрібні кошти – потрібна небайдужість.

Саме ця риса допомагає Світлані Бенедисюк у житті. Вона не може залишатися байдужою, коли потрібно допомогти, особливо дітям. Для маленької Ельзи Саідової з Червоноблагодатного Горностаївського району, котра бореться з онкологією, збирають кошти на лікування. У Херсоні проводили спеціальні заходи – і теж не без участі Світлани – вона звернулася до Ольги Орлової й попросила організувати захід, аби хоч трохи зібрати на лікування дівчинки.

Читаємо повідомлення Ольги Орлової: «12 травня в рамках Соціального проекту «Мамин день, або День, коли мама відпочиває» було проведено БЛАГОДІЙНИЙ ФОТОПРОЕКТ. Без назви. Але з ВАЖЛИВОЮ метою – ми збирали кошти для лікування маленької красуні Ельзи Саідової, яка хвора на гострий лейкоз.

У фотопроекті взяли участь 7 героїв: Наталя Совкова, Тамара, Світлана Бенедисюк, Оксана Стремоусова, родина Тетяни та Едуарда з синочком Кирилом, Анастасія Клін та Ірина Возна. Сьогодні ми зустрілись із мамою Ельзи – Наталією. Передала усю суму – 5 000 гривень для її донечки.

Щиро дякуємо кожному сердечку, хто не пройшов повз , хто підтримав та відгукнувся! Разом ми – сила!»

А 17 травня, на площі Свободи в Херсоні стартував танцювальний марафон «Молодь Херсонщини – майбутнє Європи!» до Дня Європи в Україні. Тут теж збирали кошти на лікування дівчинки з Червоноблагодатного.

«Велика кількість танцювальних колективів з усієї Херсонщини взяли участь у святковому заході. Гроші, виручені з аукціону та благодійні пожертви городян, будуть направлені на лікування Ельзи Сеідової – восьмирічної дівчинки, хворої на гострий лейкоз, яку мама виховує одна», – повідомляє Світлана Думинська, начальник управління культури Херсонської ОДА.

Неодноразово Світлана Бенедисюк брала участь у спортивних забігах. – зокрема в одному з них на підтримку онкохворих дітей «Моє сонце не згасне».

Нагадаємо ще про одну, можливо для декого  й непомітну, справу: Але важливу для дітей з маленького степового села Лопатки, яким подарували незабутні враження під час поїздки до Херсону – ми про це писали в газеті. Вокальний ансамбль «Дзвіночки» виступив  з піснями на презентації Довідника «МамаЯ», діти відвідали Херсонський Музей природи та Контактний зоопарк, «занурилися» в Чайну країну… І це завдяки інціативі та наполегливості Світлани Бенедисюк, яка знайшла благодійників та з допомогою вже згаданої громадської діячки Ольги Орлової організувала відпочинок для талановитих дітей сільської глибинки.

-Донька приїхала сяюча, під враженнями від поїздки, – сказала тоді у розмові з автором цих рядків Таїсія Триндюк, мама Зоряни, однієї з дівчат- лопатчанок. – Ми вдячні нашому депутату й усім хто допоміг організувати цю поїздку. Частіше б наших дітей кудись возили, бо що вони тут бачать – до нас навіть автобуси не ходять.

 

Її смачне хобі

Умілі жіночі руки Світлани творять дива, коли вона випікає торти, якими люблять поласувати не лише її діти та односельці. У її фотоархіві багато тортів на будь-яку тему – і це справжнє мистецтво. Побачивши їх, упевнено можна сказати, що Світлана творить смакоту, вкладаючи в свою душу.

  • Найголовніше в такій роботі бажання та терпіння – говорить Світлана. – Та коли вдається те, що собі намислив, отримуєш величезне задоволення. Здебільшого готую для сім’ї та на подарунок, коли хочеться зробити щось приємне друзям, знайомим. Іноді замовляють, але не вистачає часу, аби цим більше займатися.

А ще Світлана малює – саме вона розмалювала стіни біля дитячого майданчика.

… Справді треба бути сильною, витривалою, аби поєднувати в собі ділову жінку та гарну матір. Кожна інтуїтивно відчуває своє призначення в житті – у чому знайти своє жіноче щастя.  Для таких, як Світлана та жінок, які здобули титул «Мама року»,  воно, щастя, в тому, щоб наповнити життя не лише своєю сім’єю, а багатьма людьми, яким ти можеш допомогти.

Любов РУДЯ

  

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Вручили високі відзнаки “Мати-героїня”

Нагороди «Мати-героїня» двом мешканкам Горностаївської територіальної громади – Валентині Наливайко та Валентині Пишній – урочисто …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *