You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ СКОРОТИЛОСЯ МАЙЖЕ НА 100 ТИСЯЧ – ДЕРЖСТАТ

НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ СКОРОТИЛОСЯ МАЙЖЕ НА 100 ТИСЯЧ – ДЕРЖСТАТ

Чисельність населення України в січні-квітні поточного року зменшилася на 96,2 тис. осіб і на 1 травня 2020 року становила

41 млн 806 тис. осіб, повідомила Державна служба статистики України.

За даними Держстату, в січні-квітні 2020 року в Україні народилося 92,3 тис. дітей, у той час як роком раніше цей показник становив 99,1 тис.

За чотири місяці поточного року було зафіксовано природне зменшення населення – 102,9 тис. осіб, тоді як у січні-квітні 2019 року природний спад становив 108 тис. осіб.

Кількість тих, хто приїхав в Україну за звітний період, перевищила кількість тих, хто виїхав з країни, на 6755 чоловік. У січні-квітні 2019 року цей показник становив понад 10,77 тис. осіб.

Також Держстат зазначає істотне перевищення кількості померлих над кількістю новонароджених: на 100 померлих припадає 47 новонароджених.

Дані з розрахунку чисельності населення охоплюють усі регіони України, окрім тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м.Севастополя.

Дані щодо природного і міграційного руху населення сформовані без урахування тимчасово окупованих територій у Донецькій і Луганській областях, АР Крим та м.Севастополя.

Населення України в січні-березні 2020 року скоротилося на 71,8 тис. осіб, до 41,83 млн.

Державна служба статистики України пояснила, що перестала публікувати дані про причини смертності українців за березень 2020 року та наступні місяці через закриття на карантин центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП).

За даними Держстату, населення України за 2019 рік скоротилося на 251 тис. осіб – до 41,9 млн.

Джерело https://tavriya.ks.ua

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

На черговій сесії селищної ради депутати ухвалили необхідні для розвитку громади рішення

Того тижня відбулася ІХ сесія селищної ради ІХ скликання під головуванням голови Горностаївської територіальної громади …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *