You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / ГОТОВІ ДО ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ ГРОМАДИ ГОРНОСТАЇВСЬКОГО РАЙОНУ

ГОТОВІ ДО ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ ГРОМАДИ ГОРНОСТАЇВСЬКОГО РАЙОНУ

 

 Завершується навчальний рік – наближається пора відпочинку дітей. Саме час розповісти, як буде цьогоріч організовано літню  оздоровчу кампанію у закладах освіти. Про це редакція дізнавалася в  керівників освітянської галузі об’єднаних територіальних громад.

 Валентина КИРПОТА –Горностаївська ОТГ:

-Рішенням сесії затверджено селищну програму  «Відпочинок та оздоровлення дітей на 2019 рік», у якій передбачені кошти на її реалізацію загалом понад 700 тисяч  ривень.

Відпочинок та оздоровлення дітей планується здійснювати за кількома напрямками. Найперше: майже 500 дітей  відпочиватимуть у пришкільних таборах на базі 8 закладів освіти. До того ж працюватиме у дві зміни оздоровчий табір цілодобового перебування дітей при Заводівському ЗО, де оздоровиться 110 дітей Горностаївської ОТГ. Лише на харчування цих дітей у бюджеті  передбачили – 377,7 тисячі гривень.

Оздоровлюватимуться діти і в позаміських таборах. Зокрема 30 дітей  поїдуть у табір імені Гагаріна, що у Скадовську  – на це з бюджету витратять 180 тисяч гривень.

Для участі дітей в спортивних змаганнях з олімпійських видів спорту за програмою «Дитяча олімпіада Херсонщини» буде придбано 16 путівок в оздоровчий-табір  «Прибережний» смт Лазурне Скадовського району на 108 530 гривень.

Окрім цього, за кошти обласного бюджету оздоровлюватимуться діти учасників АТО/ООС  у таборі «Крилатий» Скадовського району Таку можливість отримають семеро дітей – усі, хто виявив бажання поїхати відпочивати на морі.

Наразі вже   здійснено перевірку готовності до роботи дитячих пришкільних таборів, які функціонуватимуть влітку на базі закладів загальної середньої освіти  територіальної громади.

 

Валентина КАЦЕВИЧ – Костянтинівська ОТГ

– Відпочинково-оздоровчий період у громаді планується розпочати вже з першого червня. Головне завдання – забезпечити повноцінний відпочинок та оздоровлення дітей пільгової категорії. Всього передбачено такими послугами охопити 288 дітей, або 88 % від загальної кількості школярів закладів освіти сільської ради

Зокрема на базі закладів середньої освіти працюватиме три пришкільних відпочинкових таборів, які опікуватимуться 273 вихованцями. Із сіл, де функціонують початкові заклади освіти, у пришкільні табори дітей підвозитимуть автобусами. На харчування цих дітей виділили з місцевого бюджету 140 тисяч гривень, передбачивши вартість дітодня – 34,7 гривні.

Для 12 дітей сільська рада придбає путівки в позаміський табір, на що витратять із сільського бюджету 80 тисяч гривень. А троє дітей учасників АТО оздоровлюватимуться на базі ПЗОВ «Крилатий» Скадовського району, с Красне за кошти обласного бюджету.

Сільська рада до оздоровчого періоду закупила спортивну форму та спортивний інвентар для занять з боксу, футболу, волейболу – загалом на 42 тисячі гривень.

Окрім того з першого червня оздоровлюватимуться 134 дітей у п’яти закладах дошкільної освіти.

Світлини з архіву редакції

Цікавилася Любов РУДЯ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

На черговій сесії селищної ради депутати ухвалили необхідні для розвитку громади рішення

Того тижня відбулася ІХ сесія селищної ради ІХ скликання під головуванням голови Горностаївської територіальної громади …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *