You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / ГОТОВІ ДО ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ ГРОМАДИ ГОРНОСТАЇВСЬКОГО РАЙОНУ

ГОТОВІ ДО ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ ГРОМАДИ ГОРНОСТАЇВСЬКОГО РАЙОНУ

 

 Завершується навчальний рік – наближається пора відпочинку дітей. Саме час розповісти, як буде цьогоріч організовано літню  оздоровчу кампанію у закладах освіти. Про це редакція дізнавалася в  керівників освітянської галузі об’єднаних територіальних громад.

 Валентина КИРПОТА –Горностаївська ОТГ:

-Рішенням сесії затверджено селищну програму  «Відпочинок та оздоровлення дітей на 2019 рік», у якій передбачені кошти на її реалізацію загалом понад 700 тисяч  ривень.

Відпочинок та оздоровлення дітей планується здійснювати за кількома напрямками. Найперше: майже 500 дітей  відпочиватимуть у пришкільних таборах на базі 8 закладів освіти. До того ж працюватиме у дві зміни оздоровчий табір цілодобового перебування дітей при Заводівському ЗО, де оздоровиться 110 дітей Горностаївської ОТГ. Лише на харчування цих дітей у бюджеті  передбачили – 377,7 тисячі гривень.

Оздоровлюватимуться діти і в позаміських таборах. Зокрема 30 дітей  поїдуть у табір імені Гагаріна, що у Скадовську  – на це з бюджету витратять 180 тисяч гривень.

Для участі дітей в спортивних змаганнях з олімпійських видів спорту за програмою «Дитяча олімпіада Херсонщини» буде придбано 16 путівок в оздоровчий-табір  «Прибережний» смт Лазурне Скадовського району на 108 530 гривень.

Окрім цього, за кошти обласного бюджету оздоровлюватимуться діти учасників АТО/ООС  у таборі «Крилатий» Скадовського району Таку можливість отримають семеро дітей – усі, хто виявив бажання поїхати відпочивати на морі.

Наразі вже   здійснено перевірку готовності до роботи дитячих пришкільних таборів, які функціонуватимуть влітку на базі закладів загальної середньої освіти  територіальної громади.

 

Валентина КАЦЕВИЧ – Костянтинівська ОТГ

– Відпочинково-оздоровчий період у громаді планується розпочати вже з першого червня. Головне завдання – забезпечити повноцінний відпочинок та оздоровлення дітей пільгової категорії. Всього передбачено такими послугами охопити 288 дітей, або 88 % від загальної кількості школярів закладів освіти сільської ради

Зокрема на базі закладів середньої освіти працюватиме три пришкільних відпочинкових таборів, які опікуватимуться 273 вихованцями. Із сіл, де функціонують початкові заклади освіти, у пришкільні табори дітей підвозитимуть автобусами. На харчування цих дітей виділили з місцевого бюджету 140 тисяч гривень, передбачивши вартість дітодня – 34,7 гривні.

Для 12 дітей сільська рада придбає путівки в позаміський табір, на що витратять із сільського бюджету 80 тисяч гривень. А троє дітей учасників АТО оздоровлюватимуться на базі ПЗОВ «Крилатий» Скадовського району, с Красне за кошти обласного бюджету.

Сільська рада до оздоровчого періоду закупила спортивну форму та спортивний інвентар для занять з боксу, футболу, волейболу – загалом на 42 тисячі гривень.

Окрім того з першого червня оздоровлюватимуться 134 дітей у п’яти закладах дошкільної освіти.

Світлини з архіву редакції

Цікавилася Любов РУДЯ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Пільгове розмитнення авто: допомога волонтерам чи спекулянтам?

Із початком повномасштабною війни Росії проти України депутати спростили ввезення товарів з-за кордону, зокрема скасували …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *