You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА ГОРНОСТАЇВЩИНІ ВІД БЛАГОДІЙНИКІВ ДЛЯ БОРОТЬБИ З КОРОНАВІРУСОМ

БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА ГОРНОСТАЇВЩИНІ ВІД БЛАГОДІЙНИКІВ ДЛЯ БОРОТЬБИ З КОРОНАВІРУСОМ

Ми вже розповідали, що благодійники, сільгоспвиробники та підприємці Горностаївського району об’єднують зусилля і можливості у боротьбі з коронавірусом. Сьогодні наші медичні заклади повідомляють, від кого та яку допомогу вони отримали, що вдалося придбати за ці кошти.

Першим надав допомогу народний депутат Ігор Колихаєв – він перерахував благодійну допомогу на сім центральних лікарень (свого округу) 850 тисяч гривень, з поміж них на Горностаївську ЦРЛ – 100 тисяч. За кошти з Благодійного фонду Ігоря Колихаєва  придбано: маски багаторазового використання 2 000 штук на суму 30 000 грн.; деззасоби, антисептики – на 25 000 грн.; миючі засоби на 3 900 грн.; рентгеноплівка, проявник – на 9 730 грн. Очікується також доставка 100 одноразових   костюмів біозахисту на  32 100 грн. – кошти вже перераховані.

Об’єднані територіальні громади також зі своїх бюджетів виділили на ці потреби: Горностаївська ОТГ – 37,5 тисяч гривень (з них 27,5 тисяч на ПМСД) , Костянтинівська ОТГ – 18 тисяч гривень на ПМСД, (ще додадуть 10 тис. грн. на ЦРЛ), Любимівська ОТГ – 10 тисяч гривень (лише на ЦРЛ)

За повідомленням керівників КНП « Горностаївська ЦРЛ», станом на 1 квітня 2020 р. за власні кошти закладів та кошти громад вже придбано деззасоби, антисептики – на 21 000 грн.

На первинну ланку медицини також почали надходити кошти від благодійників. Адміністрація КНП “Горностаївський РЦ ПМСД” повідомляє та дякує за допомогу благодійникам: ПСП “Колос” (директор В. Фесина)   перерахував 10 тисяч гривень, за ці кошти замовлено дезинфікуючі засоби  –  20 літрів антисептика;  ТОВ “Райагрохім” (директор Ю. Васильєв) за перераховані 31,7 тисячі гривень –  за ці кошти замовлено: 4 безконтактних інфрачервоних термометри   на   9,6 тисячі гривень, 100 штук швидких тестів для діагностики COVID – 19   на   21 999,20 гривень.

Від Світлани Каращук (ф/г «Каращук») та голови райради Сергія Карпеченка  центральна районна лікарня отримала 2 бойлери.

А 3 квітня чергову доброчинну допомогу від Благодійного фонду Ігоря Колихаєва – засоби захисту від корона вірусу – отримали медики, рятувальники,працівники соціальних закладів Горностаївського району.


Районним медичним закладам – ПМСД та ЦРЛ – передано спеціальні захисні медичні костюми лікарів( комбінезони, рукавички, респіратори, окуляри), маски, гумові рукавички, антисептичний засіб та довідники з лікування коронавірусу. Медики дякують за підтримку, адже завдяки благодійній допомозі поповнили свій запас засобів захисту і відтепер зможуть безпечніше працювати з хворими. А довідники будуть гарними консультантами з профілактики, виявлення та и лікування коронавірусу, адже він складений китайськими лікарями на основі практичного досвіду. Книги були надруковані в Херсоні на кошти благодійного фонду.
Окрім цього. захисні маски та рукавички, деззасоби від Благодійного фонду отримали горностаївські рятувальники 9 державної пожежно-рятувальної частини, Каїрський психоневрологічний будинок-інтернат та «Терцентр». Усі щиро вдячні. рятувальники,працівники соціальних закладів Горностаївського району.

Любов РУДЯ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Пільгове розмитнення авто: допомога волонтерам чи спекулянтам?

Із початком повномасштабною війни Росії проти України депутати спростили ввезення товарів з-за кордону, зокрема скасували …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *