You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА ГОРНОСТАЇВЩИНІ ВІД БЛАГОДІЙНИКІВ ДЛЯ БОРОТЬБИ З КОРОНАВІРУСОМ

БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА ГОРНОСТАЇВЩИНІ ВІД БЛАГОДІЙНИКІВ ДЛЯ БОРОТЬБИ З КОРОНАВІРУСОМ

Ми вже розповідали, що благодійники, сільгоспвиробники та підприємці Горностаївського району об’єднують зусилля і можливості у боротьбі з коронавірусом. Сьогодні наші медичні заклади повідомляють, від кого та яку допомогу вони отримали, що вдалося придбати за ці кошти.

Першим надав допомогу народний депутат Ігор Колихаєв – він перерахував благодійну допомогу на сім центральних лікарень (свого округу) 850 тисяч гривень, з поміж них на Горностаївську ЦРЛ – 100 тисяч. За кошти з Благодійного фонду Ігоря Колихаєва  придбано: маски багаторазового використання 2 000 штук на суму 30 000 грн.; деззасоби, антисептики – на 25 000 грн.; миючі засоби на 3 900 грн.; рентгеноплівка, проявник – на 9 730 грн. Очікується також доставка 100 одноразових   костюмів біозахисту на  32 100 грн. – кошти вже перераховані.

Об’єднані територіальні громади також зі своїх бюджетів виділили на ці потреби: Горностаївська ОТГ – 37,5 тисяч гривень (з них 27,5 тисяч на ПМСД) , Костянтинівська ОТГ – 18 тисяч гривень на ПМСД, (ще додадуть 10 тис. грн. на ЦРЛ), Любимівська ОТГ – 10 тисяч гривень (лише на ЦРЛ)

За повідомленням керівників КНП « Горностаївська ЦРЛ», станом на 1 квітня 2020 р. за власні кошти закладів та кошти громад вже придбано деззасоби, антисептики – на 21 000 грн.

На первинну ланку медицини також почали надходити кошти від благодійників. Адміністрація КНП “Горностаївський РЦ ПМСД” повідомляє та дякує за допомогу благодійникам: ПСП “Колос” (директор В. Фесина)   перерахував 10 тисяч гривень, за ці кошти замовлено дезинфікуючі засоби  –  20 літрів антисептика;  ТОВ “Райагрохім” (директор Ю. Васильєв) за перераховані 31,7 тисячі гривень –  за ці кошти замовлено: 4 безконтактних інфрачервоних термометри   на   9,6 тисячі гривень, 100 штук швидких тестів для діагностики COVID – 19   на   21 999,20 гривень.

Від Світлани Каращук (ф/г «Каращук») та голови райради Сергія Карпеченка  центральна районна лікарня отримала 2 бойлери.

А 3 квітня чергову доброчинну допомогу від Благодійного фонду Ігоря Колихаєва – засоби захисту від корона вірусу – отримали медики, рятувальники,працівники соціальних закладів Горностаївського району.


Районним медичним закладам – ПМСД та ЦРЛ – передано спеціальні захисні медичні костюми лікарів( комбінезони, рукавички, респіратори, окуляри), маски, гумові рукавички, антисептичний засіб та довідники з лікування коронавірусу. Медики дякують за підтримку, адже завдяки благодійній допомозі поповнили свій запас засобів захисту і відтепер зможуть безпечніше працювати з хворими. А довідники будуть гарними консультантами з профілактики, виявлення та и лікування коронавірусу, адже він складений китайськими лікарями на основі практичного досвіду. Книги були надруковані в Херсоні на кошти благодійного фонду.
Окрім цього. захисні маски та рукавички, деззасоби від Благодійного фонду отримали горностаївські рятувальники 9 державної пожежно-рятувальної частини, Каїрський психоневрологічний будинок-інтернат та «Терцентр». Усі щиро вдячні. рятувальники,працівники соціальних закладів Горностаївського району.

Любов РУДЯ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Змінили механізм держпідтримки для аграріїв

Раніше величезні дотації отримували саме агрохолдинги. Сьогодні 4,5 млрд грн ми вкладаємо в підтримку малих …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *