You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / 90 РОКІВ ЛІДІЇ ДІБРОВИ – ЦЕ ЇЇ БАГАТСТВО

90 РОКІВ ЛІДІЇ ДІБРОВИ – ЦЕ ЇЇ БАГАТСТВО

У Горностаївському районі є особливі люди, кому Бог подарував щедрі роки життя, завдовжки майже в століття. Вони не розгубили оптимізму й блиску в очах, своїм прикладом вчать інших цінувати життя й бути терплячими. З-поміж них Лідія Йосипівна Діброва з Горностаївки, яка святкуватиме 7 липня поважний 90-літній ювілей. Такі люди нині – це легенди, адже вони свідки тих часів, про які сучасна молодь може дізнатись лише з книг та документальних фільмів.

Що можна сказати про Лідію Йосипівну Діброву? Її життєвий шлях був доволі тернистим, як і в її ровесників – пережила війну, голод та не одну зміну влади. Та все життя трудилася і чесно жила.
Стародавній філософ назвав уміння працювати істинним скарбом для людей. Таким скарбом стала повсякденна добросовісна праця багатьох трудівників прилавку нашого району, з-поміж них і Лідії Йосипівни. Загалом для системи торгівлі найцінніший скарб – це люди, які не рахуються ні з часом, ні з труднощами, аби чесно виконати свою справу, дотриматися слова, впоратися з обов’язками.
Ветеран торгівлі Лідія Йосипівна Діброва має великий досвід роботи. І її життя – справді довге та гарне, сповнене добрими справами. Хоча на довгому, тернистому шляху траплялося всякого – були прикрощі, були й щасливі, радісні події.
Поєднавши свою долю з працею у споживчій кооперації жінка пройшла шлях від рядового продавця до керівника підприємства – тривалий час працювала директором універмагу. А потім – товарознавцем районного споживчого товариства.
– Лідія Йосипівна з тих людей, на кому трималася галузь торгівлі, – так сказав про колегу колишній голова правління РайСТ Анатолій Маменко. – Їй можна було доручити будь-яку справу і бути впевненим, що з нею впорається, бо в роботі завжди була сумлінна і безвідмовна, легка у спілкуванні, щира і привітна, завжди готова прийти на допомогу кожному, хто потребував. Зі всіма фахівцями працювала в тісному контакті. Міцне дерево пускає сильне коріння, так і Лідія Йосипівна не лише сама досягала успіхів, а й допомагала іншим. Для молодих працівників торгівлі жінка була добрим наставником, чуйним, доброзичливим вихователем, завжди опікувалася ними й «ліпила» з них справжніх фахівців. Вважала своїм обов’язком прищепити молодим спеціалістам почуття поваги і любові до професії, уважного ставлення до потреб людей.
За високі показники в роботі з виконання доведених завдань Лідію Йосипівну Діброву неодоразово відзначали цінними подарунками. У її особистому архіві чимало Грамот і Подяк від правління Укоопспілки, Херсонської облспоживспілки, від місцевих органів влади. А медаль «Ветеран праці» – заслужена нагорода, яку вона отримала за довголітню працю в галузі торгівлі.
Перебуваючи на заслуженому відпочинку, ветеран споживчого товариства Лідія Йосипівна Діброва не втрачає зв’язку з правлінням районного споживтовариства. Її мудрі поради завжди допомагають нам, нинішнім кооператорам, в роботі.
Все було на довгому шляху цієї жінки, але вистояла і радіє сьогоденню, адже в неї в житті є найцінніший скарб – це дружня родина та її колеги. Можна ще багато говорити про цю сильну жінку, яка пропри всі випробування, що були на її шляху, залишилась веселою, життєрадісною, готовою й надалі дарувати свою любов, ділитися мудрістю з родиною та друзями.
Нині з нагоди славного 90-ліття всі колеги та послідовники дякують Лідії Йосипівні за її клопітку працю, за добро і щирість. Зичимо здоров’я. Хай Бог оберігає та благословить її ще на довгі роки життя.
Любов ЄРЕМЕНКО, голова правління Горностаївського райспоживтовариства

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

КОСТЯНТИНІВСЬКА ОТГ ОТРИМАЛА ДВА ШКІЛЬНИХ АВТОБУСИ

Минулого тижня Костянтинівська ОТГ отримала два нових автобуси для закладів освіти – Костянтинівського та Червонополянського. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *