You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / ІГОР КОЛИХАЄВ – ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ РОКУ

ІГОР КОЛИХАЄВ – ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ РОКУ

Народний депутат України від 184-округу Ігор Колихаєв звітує за рік роботи у Верховній Раді та дякує виборцям й усім мешканцям області за довіру.

Працюючи заступником голови комітету з питань аграрної та земельної політики Верховної Ради, основну увагу народний обранець зосередив на законопроєктах про підтримку сільгоспвиробників, земельних питаннях, зрошенню, соціальних гарантіях для сільських мешканців. Одночасно розробив та подав до Верховної Ради законопроєкти, які стосуються залучення інвестицій в область завдяки створенню Вільної економічної зони, будівництва доріг, підтримки молоді тощо. Загалом Колихаєв є автором чи співавтором 47 законопроєктів, які обіцяв людям розробити та подати. Наразі документи знаходяться на розгляді у Верховній Раді.
Завдання депутата – залучення коштів на розв’язання проблем округу. Вдалося направити майже 600 мільйонів гривень на ремонти доріг, будівництво важливих соціальних об’єктів, допомогу Херсонському онкологічному центру. І це без урахування благодійної допомоги, яку Фонд Ігоря Колихаєва надає мешканцям округу та всієї області. З останнього – це фінансування у розмірі 100 тисяч гривень проєкту відновлення пок-рівлі стоквартирного будинку у Новій Каховці та допомога постраждалим від пожежі. Передача Херсонській міській лікарні імені С. С. Карабелеша обладнання вартістю 1,1 мільйона гривень для діагностування та лікування пульмонологічних хвороб.


«Рік роботи у Верховній Раді дав можливість зрозуміти – треба мати міцну команду місцевих депутатів у рідній області, щоб творити якісні зміни, створювати робочі місця, відновлювати дороги, школи, клуби, амбулаторії. Тож зараз працюю над формуванням такої команди в області та продовжую допомагати мешканцям 184 округу, як це робив і п’ять, і десять років тому, ще задовго до того, як став народним депутатом. Бо НАМ ТУТ ЖИТИ!» – каже Ігор Колихаєв.

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

В УКРАЇНІ ЗАБОРОНЯТЬ ПРОДАЖ АНТИБІОТИКІВ БЕЗ РЕЦЕПТА

В Україні з 2022 року заборонять продаж антибіотиків без рецепта лікаря. Про це на брифінгу …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *