You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / Як комунікувати з сімейним лікарем під час лікування COVID-19?

Як комунікувати з сімейним лікарем під час лікування COVID-19?

Багато пацієнтів з COVID-19 лікуються амбулаторно під наглядом свого сімейного лікаря. Наскільки успішним буде подолання хвороби залежить не лише від імунітету людини, а й від уміння побудувати ефективні комунікації на рівні «пацієнт – лікар».

Сподіваємося, ви обрали такого лікаря, якому довіряєте власне лікування або лікування ваших рідних. Без довіри успішне лікування зводиться нанівець, а самолікування шкодить швидкому одужанню. Пам’ятайте, лікар має право на повагу, ввічливість, спілкування з дотриманням норм етики з боку своїх пацієнтів. Також лікар має право на правдиву інформацію! Тож не приховуйте від нього жодних симптомів.
Проясніть, як відбуватиметься ваше спілкування від моменту встановлення діагнозу до одужання. З’ясуйте, як необхідно записуватися на прийом, як інформувати про свій стан та зміни самопочуття. Якщо ви триматимете зв’язок з лікарем телефоном, починайте розмову з нагадування хто ви, та відразу переходьте до суті питання. Не відправляйте аудіо, відео-повідомлень, якщо ви не узгодили такий формат заздалегідь.
З’ясуйте, в який часовий проміжок ви можете телефонувати або писати. Поцікавтеся про можливість комунікацій на вихідних та святах.
Пам’ятайте, медична допомога, яку надають лікарі первинної ланки, не відноситься до невідкладної. Обговоріть зі своїм лікарем, коли при коронавірусній хворобі в разі погіршення стану варто відразу телефонувати до 103, щоб не втрачати дорогоцінного часу.
Джерело: НСЗУ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Спілкуйтеся з податковою службою онлайн

За інформацією управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *