You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / «Чому не можна дати світло людині, а потім – переоформлюйте документи?»

«Чому не можна дати світло людині, а потім – переоформлюйте документи?»

У понеділок, 8 лютого, до редакції зателефонувала мешканка с. Костянтинівки Світлана Кальченко й сказала, що газета – її остання надія у владнанні проблеми. Із подальшої розмови з’ясувалося, що 20 січня на подвір’ї, де вона проживала з громадянським чоловіком сталася пожежа. Вогняна стихія завдала багато лиха – під час пожежі загинув господар будинку, згоріла літня кухня… До того ж, оскільки вогонь пошкодив електролічильник, який розміщувався на літній кухні, залишився знеструмлений будинок. Жінці тоді здавалося, що відновлення електропостачання, порівняно з іншими втратами – це дрібниця, яку швидко можна владнати. Однак сталося не так, як гадалося: потрібно спочатку переоформити договір на електропостачання на нового абонемента, оскільки власник помешкання помер. За цією «буквою закону» забули за людину, яка в зимовий період залишилася без світла.
Шістдесятилітня потерпіла, не стримуючи сліз, повідомила: «чекала тиждень, два, однак три тижні без світла взимку – це вже занадто». І раз-за-разом тезисно повторювала: «Переповнюють відчай, розпач, зневіра… Як можна взимку три тижні бути без світла? Уявіть лишень, у наш час залишитися без світла! Люди добрі, я сиджу в темній хаті! П’ять метрів до стовпа не під’єднають уже який тиждень. Як можна бути такими бездушними? Хто допоможе? Певне, допоки самі не опиняться в такій ситуації – не зрозуміють…»
Підтвердив слова сільчанки її син Володимир, який «оббиває пороги» енергопостачальної компанії: «Це шок! Говорять, чекайте. Чому не можна дати світло людині, а потім – переоформлюйте документи? Три тижні тривала бюрократична процедура з переоформлення договору: уточнювали адресу, передавали документи з Каховки до Херсона і назад. Наразі виникла ще одна «заковика» – не можемо подати заявку на під’єднання будинку до елект-ромережі. Заявки нині приймають лише в онлайн режимі. На мої спроби це зробити надходить відповідь – «Заявку відхилено».
Щоб бути об’єктивними, вислухала редакція й іншу сторону конфліктної ситуації – в енергопостачальній компанії зазначили, що вирішення питання «на завершальній стадії».
Коли газета готувалася до друку, Світлана Володимирівна повідомила: вона вже зі світлом і її радості немає меж. З ними зв’язалися спеціалісти енергетичної компанії та узгодили подальші кроки з під’єднання будинку до мережі. А наступного дня сталася така довгоочікувана подія – під’єднали її будинок до лінії електромереж. Тож мешканка Костянтинівки дякує усім, хто посприяв цьому.
Слухала і записала Оксана САВЧЕНКО

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Спілкуйтеся з податковою службою онлайн

За інформацією управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *