You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / ЧИМ ЗАПАМ’ЯТАВСЯ 2020 РІК

ЧИМ ЗАПАМ’ЯТАВСЯ 2020 РІК

Новий Рік уже на порозі. Запах ялинки в домі, мандарини, дитячий сміх, подарунки… Це все наступає нам на п’яти і просто благає відволіктися від рутини, від такого важкого року, від карантину та насолоджуватися! Безперечно, 2020 рік був складний, однак були й приємні знакові події, корисні справи та перемоги. Саме це ми й намагалися дізнатися з бліц-опитування мешканців Горностаївщини, запропонувавши пригадати: чим гарним запам’ятався 2020 рік – дії, справи і перемоги влади, громади та особисті… Зрештою, відібрали факти та події, якими з нами поділилися. Можливо розповіді тезисні,
але нагадують нам про гарні моменти.

Світлана Сривкіна: «У Горностаївському ліцеї відремонтували їдальню, закупили нові електроприлади та обладнання. Страви діткам готують з любов’ю! Незважаючи на важкий час, заклади освіти не закрили. А ще деякі дороги відремонтували, частково встановили освітлення на вулицях селища».


Надія Моток: «У нас майже щодня Є вода!!!»
Сергій Ільюх: «Миші на полях, посівах, посадках, лісосмугах, ґрунтових дорогах, узбіччях доріг, на городах, стадіонах, навіть на кладовищах! Одним словом – рік пацюка! Ще й високосний! Але згадувати потрібно корисні, позитивні справи, яких було немало! Маю на увазі добрі справи в Горностаївській ОТГ, Костянтинівській ОТГ та нашому Горностаївському районі – загалом їх було немало! «Полатали» дорогу від п’ятого кілометра до Ольгиного, замінили вікна у спортзалі ДЮСШ, облаштували меморіал загиблим воїнам на Сході України, у центрі селища з’явився постамент “Я люблю Горностаївку…»


Любов Лонська-Галіцька: «Я ходжу до роботи по відремонтованій цьогоріч алеї! Наша “Зорянка” отримала перемоги у вокальних конкурсах! Бібліотекарі круто «покреативили» на святкуванні Дня селища! І взагалі, ця річниця нашій територіальній громаді вдалася на славу!


Наша сім’я виплатила 2 кредити… А свекор зі свекрухою відзначили золоте весілля! Це вам не ковід – це півстоліття разом!!! І цьогоріч у нас гостила моя інститутська подруженька з чарівною дівчинкою Марічкою – ще й на море мене витягли!»
Тетяна Ягусевич: «Дива є! Дякувати Богу – Каїри уже в складі Горностаївської територіальної громади!»
Лілія Щербанюк: «У Каїрському закладі освіти зроблено сучасний євроремонт їдальні та кабінетів – завдяки відповідній державній програмі харчування учнів та дирекції школи. Батьки та учні дякують директору школи Бєлікову Андрію Валерійовичу».


Людмила Самсоненко: «На жаль, цьогоріч у нашій сім’ї величезна втрата: загинув зять… Дуже гарна молода людина. Але є і світлий промінець: наш талановитий онук в грудні цього року знявся в повномасштабному фільмі “Виклик” уже як актор-професіонал, і отримав гонорар за свою роботу! Дай Боже, щоб наприкінці прийдешнього року у нас були тільки світлі та гарні спогади!»
Валентина Долинська: «У Червонополянській філії Костянтинівського ОЗЗСО “допотопний” фізкабінет переобладнали на актову залу. Дуже гарно! Просторо!
“Перебудова” власноруч – під керівництвом Жанни Василівни Мацур.
Усім подобається! А я згадую Ольгинський заклад освіти, як відбуваються там свята… Тепер і у нас так!!!
Віта Копенко: « Можливість подорожувати між хвилями COVID-19 – для журналістів цінна, адже ми мали змогу знайомитися з громадами різних регіонів та передавати досвід.

Руслана Олійник: «Найважливіша подія цього року нашої сім’ї: влітку народилась донечка Софійка – наша принцеска, наша зірочка…»
Наталія Кузьменко: «Для нас найкраща подія – це народження довгоочікуваної внученьки. Наша донечка такий сюрприз нам підготувала. Маючи трьох онуків, ми навіть не сподівалися, що з’явиться наше щастя, наша лялечка, яка стала пігулкою від усіх негараздів – навіть коли немає настрою, відео чи фото подивилася, і відразу стає все добре. А ще мрія чоловіка здійснилася: придбав нарешті вимріяний автомобіль. Ще одна подія – маємо 40 років подружнього життя. І жива моя матуся, без якої не уявляю своє життя – з нею ніякі там коронавіруси не страшні. Просто хочеться заради усіх своїх рідних жити…»
Зінаїда Візнюк: «У нас онучка вступила до університету, а найменшенький внук став першокласником. І цього року ми з чоловіком разом уже 40 років».
Ірина Бадер: «Почала виготовляти супер чудові подарунки… Вже майже рік …»


Вікторія Воскобойник: «Цього року отримала нагороду з нагоди Дня підприємця від селищного голови Дмитра Ляхна. Приємно! Дуже дякую».
Любов Лонська-Галіцька: «Крутоооооо! Купа хороших подій! Нас ковід не переможе!!!»
Безперечно, що думки в людей різні, бо всі ми різні і маємо право висловлювати своє ставлення та відношення до всього, що відбувається навколо нас. Але сьогодні ми шукали ПОЗИТИВ. І знайшли…
Хочеться побажати всім у Новому 2021-му році міцного здоров`я, сімейного добробуту, спокою, злагоди, миру і поваги з боку влади всіх її рівнів.
Любов РУДЯ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

У МОЗ назвали регіони з найгіршою епідситуацією: інфографіка

Станом на 18 січня ситуація із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 не дозволяє послаблювати карантин у …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *