You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / ЦІКАВО І НЕЗВИЧНО ПРОЛУНАВ ПЕРШИЙ ДЗВОНИК

ЦІКАВО І НЕЗВИЧНО ПРОЛУНАВ ПЕРШИЙ ДЗВОНИК

Початок нового року – особливе свято, наповнене радісним очікуванням від зустрічі з друзями та вчителями. Однак цьогоріч першовересень через карантинні обмеження – без звичних обіймашок та галасливих лінійок.

Яскраво, цікаво, весело, незвично пролунав дзвоник 1 вересня для здобувачів освіти 3-Б класу Горностаївського ліцею (класовод Вікторія Садовська, вихователь Уляна Тарасич). Уже на подвір’ї ліцею № 1 третьокласники привертали до себе увагу незвичною формою – яскравими футболками однакового кольору. Після перегляду в класі презентації «Культура здорового способу життя у нових обставинах» діти з наставниками зібралися біля альтанки в центрі селища. Тут відбувся квест «Діти єднають Україну». І третьокласники довели, що це дійсно так. Розпочався інтелектуальний поєдинок із приємних моментів – нагородили здобувачів освіти, які взяли участь у Всеукраїнському конкурсі знавців рідної мови «Соняшник». Відзнаки та подарунки отримали Варя Березань, Валерія Бризгун, Марія Бугременко, Катерина Ілляшенко, Марина Дмитренко.

 


Опісля третьокласники поділилися на дві команди й згуртовано, впевнено долаючи перешкоди, демонструючи кмітливість, допомагаючи один одному подорожували «станціями» – виконували завдання. А їх було чимало: складали з пазлів карту України, розгадували тематичні кросворди, підбирали до портретів відомих українців прізвища, малювали на асфальті, складали букет здоров’я, співали, гралися… На завершення квесту всі діти отримали солодкі подаруночки, адже перемогла дружба. А Сергій Поляк вручив для класу м’ячі.


Тож нехай навчальний рік для всіх школярів буде радісним, дзвінкоголосим і неймовірно цікавим!
Оксана САВЧЕНКО

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

В УКРАЇНІ ЗАБОРОНЯТЬ ПРОДАЖ АНТИБІОТИКІВ БЕЗ РЕЦЕПТА

В Україні з 2022 року заборонять продаж антибіотиків без рецепта лікаря. Про це на брифінгу …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *