You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / ФУТБОЛЬНА КОМАНДА «ГОРНОСТАЇВСЬКА ОТГ» – ОТРИМАЛА «СРІБЛО»

ФУТБОЛЬНА КОМАНДА «ГОРНОСТАЇВСЬКА ОТГ» – ОТРИМАЛА «СРІБЛО»

Міжрайонний Кубок на приз газети “Червоний промінь”, у якому брала участь команда «Горностаївська ОТГ», традиційно завершив футбольний сезон.

24 жовтня в Нижніх Сірогозах на стадіоні “Скіф” пройшла фінальна гра традиційного міжрайонного Кубку на приз газети “Червоний промінь” між командами “Хлібороб” (с. Нижні Торгаї) та “Горностаївська ОТГ” (смт Горностаївка) – переможці розігрували перше та друге місця.
Гра почалася з шаленого натиску нижньоторгаївських футболістів. Уже на другій хвилині гри Ігор Бездольний забив м’яч у ворота суперників. Однак горностаївці швидко зрівняли рахунок. Взагалі за темпом гри вони не поступалися “Хліборобу” й до кінця першого періоду команди встигли ще кілька разів обмінятися м’ячами. Тож по закінченню першого періоду, рахунок становив 3:2 на користь “Хлібороба”.
З глядацьких трибун лунали репліки, що одній команді туман допоміг непомітно прориватися до воріт суперника, а іншій – нав-паки, став на заваді і вони блукали полем.
У другому періоді напруга зростала, а туман розвіювався. Було чимало пауз, пов’язаних із падінням гравців, адже футбольне поле було доволі слизьке. Команди провели по кілька замін. Загальний темп гри знизився.


Другий період пройшов з територіальною перевагою команди “Хлібороб”. До того ж, гравці цієї команди змогли реалізувати практично всі гольові ситуації. У другому таймі їм вдалося забити у ворота суперників ще 4 м’ячі. А горностаївські футболісти реалізували лише один шанс, який їм випав. Тож фінальна гра закінчилася з рахунком 7:3 на користь нижньоторгаївського “Хлібороба”, які й стали володарями цьогорічного Кубку на приз районної газети “Червоний промінь”.


Гольові ситуації в фінальному матчі реалізували гравці “Хлібороба” Євген Кураков (1), Олександр Матюха (1) та Ігор Бездольний (5), а також футболісти “Горностаївської ОТГ” – Олександр Волков (1), Олександр Сидорук (1), Дмитро Балла (1).
По завершенню матчевої зустрічі було визначено найкращих гравців фінальної гри. Ними стали Дмитро Балла “Горностаївська ОТГ” і Євген Кураков “Хлібороб”. Їх привітала і вручила пам’ятні подарунки редакторка газети “Червоний промінь” Віта Копенко.
За матеріалами газети «Червоний промінь»

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Минулорічні горностаївські нелегали стають бізнесменами

Напередодні Нового року начальник Горностаївської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *