You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / У СЕЛІ КАЇРИ ВСТАНОВИЛИ ТА ОСВЯТИЛИ ПОКЛІННИЙ ХРЕСТ

У СЕЛІ КАЇРИ ВСТАНОВИЛИ ТА ОСВЯТИЛИ ПОКЛІННИЙ ХРЕСТ

У полі, при в’їзді до села Каїр, з’явився головний символ християнської віри – кількаметровий Поклінний хрест. Це збереження і наслідування давнім православним традиціям. Такі обереги здавна встановлювали на в’їздах/виїздах населених пунктів, аби, вирушаючи в дорогу, люди могли звернутись з молитвою до небесних заступників.
Минулого вихідного дня відбулася важлива подія для мешканців села Каїри – місцеві активісти, депутати, керівники старостинського округу і Горностаївської ОТГ, віряни на чолі зі священником освятили Поклінний хрест. Святковий чин освячення хреста звершив настоятель храму села Каїр отець Володимир.


Святий Хрест має велику силу, дивлячись на нього ми згадуємо про Бога, – зазначив священник. – Ми з вами, люди незалежно від статків, слави, майна – ми маленькі. Мало, що від нас залежить, але ми можемо багато, бо ми все робимо з Богом. Відтепер Поклінний хрест зустрічатиме подорожніх при в’їзді та проводжатиме при виїзді. Він захищатиме наших людей, нагадуватиме їм про Бога, спонукатиме бути добрішими та милостивими один до одного. Він буде для каїрців ще одним знаком Божого благословення та опіки над нашим селом. Кожен, хто йде чи їде, може зупинитися і помолитися.


Отець Володимир подякував усім, хто долучився до благої справи – і тим, хто здійснив таку святу благодійну місію, і тим, хто молився за село та його мешканців. Привітала сільчан зі святковою подією виконуюча обов’язки керівника Каїрського старостинського округу Марія Соломонова. Вона подякувала головним спонсорам – родині Тетяни та Володимира Ягусевичів – це вони встановили святиню при в’їзді в село.
Для мешканців села встановлення та освячення Поклінного хреста стало знаковою подією. Тепер у Каїрах є свій оберіг, який захищає село та зустрічає всіх приїжджих.


Любов РУДЯ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Агродопомога по-новому: реєстр фермерів та онлайн-заявки

На аграрну галузь припадає близько 40% виручки від українського експорту. Однак великі прибутки переважно отримують …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *