You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / У день виборів Україну накриє надпотужна магнітна буря: що відомо

У день виборів Україну накриє надпотужна магнітна буря: що відомо

Магнітна буря небаченої сили в жовтні, схоже, нагадає нам, що 2020-й рік ще не закінчився. Найпотужніший геомагнітний шторм принесе багатьом серйозні неприємності зі здоров’ям вже найближчими днями. Дати жовтневої магнітної бурі, як до неї підготуватися і захиститися – читайте в нашому матеріалі. Коли чекати потужного геомагнітного шторму Так, згідно з даними Лабораторії рентгенівської астрономії сонця ФІАН, магнітосфера буде збудженою вже 20 жовтня, а 21-го числа почнеться магнітна буря. Геомагнітний шторм продовжиться 22, 23, 24 жовтня.

А в неділю 25-го буде найпотужніший удар. Після чого ще кілька днів магнітосфера буде неспокійною. Вчені говорять, що в найближчому майбутньому магнітні бурі будуть все частіше стрясати нашу планету. За даними астрофізиків, Сонце увійшло в 25-й цикл, через це його активність почала зростати. Піку наше світило досягне вже у 2025 році.
Для кого магнітна буря небезпечна У першу чергу вплив геомагнітного шторму на собі відчують метеочутливі люди. Крім того, вплинути магнітна буря може на людей з серцево-судинними хворобами, гіпертоніків і гіпотоніків, літніх людей, тих, хто страждає хронічними хворобами. Їм слід особливо уважно поставитися до свого здоров’я.

Напередодні магнітної бурі, під час і після неї багато людей можуть відчути погіршення свого стану. А жовтнева магнітна буря буде настільки потужною, що здатна доставити неприємності навіть здоровим людям. Можуть виникнути безпричинні головні болі, втома, апатія. Як захиститися від негативного впливу магнітної бурі В небезпечні дні можуть загострюватися хронічні хвороби, виникати головні болі, скакати тиск, з’являтися безсоння. Деякі люди навіть скаржаться на погіршення зору, порушення координації рухів. І хоча абсолютно захиститися від геомагнітного шторму не можна, можна полегшити можливі наслідки. Лікарі дали кілька порад для групи “ризику” і для здорових людей.

Для людей з хронічними хворобами.

Гіпертонікам і гіпотонікам рекомендується тримати під рукою необхідні ліки. Якщо у вас слабка нервова система і ви схильні до панічних атак, не забувайте про призначені вам лікарями заспокійливі. При цьому медики не рекомендують починати шукати у себе симптоми, яких у вас немає, чекати, що щось заболить.

Для здорових людей.

Пам’ятаєте ці про режим сну, а спати дорослій людині потрібно 7-8 годин. Намагайтеся більше часу бути на свіжому повітрі, ходити пішки. Це тренує не тільки тіло, але й заспокоює нервову систему. Відмовтеся від алкоголю, кави, інших бадьорливих напоїв, які дають навантаження на судини. Перегляньте ваше меню. У дні магнітної бурі слід відмовитися від жирного, солодкого, копченого, солоного. Тільки здорова їжа.

 

Дарія Винярська

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Агродопомога по-новому: реєстр фермерів та онлайн-заявки

На аграрну галузь припадає близько 40% виручки від українського експорту. Однак великі прибутки переважно отримують …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *