You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / У ГРОМАДІ ТРИВАЮТЬ РОБОТИ З РЕМОНТУ ДОРІГ

У ГРОМАДІ ТРИВАЮТЬ РОБОТИ З РЕМОНТУ ДОРІГ

На території Горностаївської об’єднаної територіальної громади ведуться роботи з виконання заходів селищної програми «Підвищення безпеки дорожнього руху розвитку доріг загального користування та вулично-дорожньої мережі населених пунктів на 2020 рік». Зокрема, щодо ремонту вулиць та доріг місцевого значення.

Наразі вже розпочали довгоочікуваний ремонт дорожнього покриття на вулиці Миру в селі Велика Благовіщенка – це 1,22 кілометри, загалом на понад мільйон гривень (1 034 тисячі). Виконавцем робіт, згідно з тендерними процедурами, визнано компанію ТОВ «ДОРБУДКАПІТАЛ», яка цьогоріч позитивно себе зарекомендувала при проведенні капітального ремонту двох вулиць в селищі Горностаївці – 8 Березня та Затишної.
Слід зазначити, що виконавець робіт – ТОВ «ДОРБУДКАПІТАЛ» – з 19 жовтня готує узбіччя та дорожнє покриття для укладання асфальту на вулиці Миру в с. Великій Благовіщенці. І роботи виконуються з урахуванням усіх необхідних технологій.
Можемо також уже повідомити, що завершено тендерні процедури з ремонту ще чотирьох об’єктів у громаді, де переможцем визнано комунальне підприємство «Ремонтник» Горностаївської селищної ради. Тож планується вже найближчим часом розпочати ремонтні роботи на вулицях та дорогах громади. Зокрема:
– поточний ремонт вулиці Соборної у селі Ольгине – загальною вартістю 150 тисяч гривень;
– поточний ремонт автодороги С220911 Козачі Лагері – до автодороги Горностаївка – Славне – на 50 тисяч гривень;
– грейдерування автодороги О220901 Горностаївка – Славне до автодороги М–14 /Славне – Нова Благовіщенка/ – на 115 тисяч гривень;
– грейдерування вулиць Дніпровської, Таврійської та провулку Чкалова-Дніпровська у селі Заводівка – на 20 тисяч гривень.
Перелічені ремонтні роботи в селах проводяться повністю за кошти селищного бюджету.

Горностаївська ОТГ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Агродопомога по-новому: реєстр фермерів та онлайн-заявки

На аграрну галузь припадає близько 40% виручки від українського експорту. Однак великі прибутки переважно отримують …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *