You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / У Горностаївці обговорили податкову спроможність місцевого бюджету

У Горностаївці обговорили податкову спроможність місцевого бюджету

Днями в Горностаївській районній державній адміністрації відбулося засідання членів комісії по перевірці будинків, у яких перебувають люди похилого віку. В роботі засідання взяли участь начальник Горностаївської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Олександр Ковальов та заступник голови Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади Олександр Сушко.

Під час зустрічі було розглянуто низку питань, зокрема, стан утримання та фінансування в Горностаївському районі будинків для людей похилого віку, наповнення місцевого бюджету, легалізації найманої праці, виявлення та забезпечення додаткових надходжень до бюджету.

У своєму виступі Олександр Ковальов проінформував присутніх про особливості кампанії декларування доходів громадян, цьогорічне гасло якої: «Працюй, декларуй, будуй громаду твоєї мрії!». Звернув увагу, що в умовах карантинних обмежень, подання податкової звітності в електронному вигляді набуло неабиякого значення, а головне – це зручна і проста процедура. Також, з метою підвищення податкової поінформованості, закликав підписатися у Facebook на офіційні сторінки ДПС України та Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Заступник голови Олександр Сушко запевнив про готовність завжди співпрацювати з податковою службою, аби забезпечити збільшення надходжень до бюджету з однієї сторони та успішний розвиток в районі бізнес-середовища з іншої.

Наприкінці зустрічі посадовці обговорили низку пропозицій щодо співпраці податкової служби та місцевих органів самоврядування, щоб максимально підвищити податкову спроможність місцевого бюджету.

Спілкуйся з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі  

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Пролежала в землі 78 років

Цієї середи під час обходу Вербової балки майстер лісу Горностаївського лісництва В. Цвік помітив незвичний …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *