You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / Спілкуйтеся з податковою службою онлайн

Спілкуйтеся з податковою службою онлайн

За інформацією управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі вже 91 відсоток підприємств Херсонщини звітують в електронному вигляді. Серед підприємців даним сервісом користуються 83 відсотка платників.

У період дії карантину електронні сервіси ДПС України набувають все більшої популярності. Фахівці кожної податкової інспекції області доступно роз’яснюють платникам податків про Електронний кабінет платника та особливості надання звітності в електронному вигляді, а також ознайомлюють із нюансами отримання електронного цифрового підпису.

Для податківців головне, щоб кожен платник мав можливість оцінити переваги надання звітності в електронному вигляді. Адже за наявності електронного цифрового підпису, надсилати звітність до контролюючих органів можна без жодних черг та, навіть, не виходячи з дому.

Крім того, електронний кабінет платника надає можливість громадянам отримати відомості про доходи та утримані податки, а також підготувати, заповнити та надіслати декларацію про майновий стан і доходи фізичних осіб в електронному вигляді. Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua. У разі виникнення питань щодо користування віртуальним кабінетом, платники податків мають можливість звернутися до служби підтримки за телефоном 0 800 501 007 (напрямок 0) або за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua/help/.

Також, для комфортного спілкування платників з податковою службою, швидкості та зручності отримання податкової інформації можна скористатися чат-ботом ДПС «InfoTAX», який чекає вас у месенджерах Telegram та Viber та за першим кліком готовий прийти на допомогу.

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

На черговій сесії селищної ради депутати ухвалили необхідні для розвитку громади рішення

Того тижня відбулася ІХ сесія селищної ради ІХ скликання під головуванням голови Горностаївської територіальної громади …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *