You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / СМАЧНИЙ МИСТЕЦЬКО-КУЛІНАРНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПРИЙМАВ ГОСТЕЙ ТА УЧАСНИКІВ

СМАЧНИЙ МИСТЕЦЬКО-КУЛІНАРНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПРИЙМАВ ГОСТЕЙ ТА УЧАСНИКІВ

Душевно, з піснями й танцями відбувся на Херсонщині ІІІ кулінарний фестиваль «Таврія–Борщ» та фестиваль народної творчості «Душа Півдня». У святі творчості, талантів та смаків взяли участь і два вокальні ансамблі з Горностаївської громади – «Наша пісня» (керівник Любов Хоменко, Горностаївський селищний будинок культури) та «Родина» (керівник Олена Плясун, Червоноблагодатненський будинок культури).

«Таврія-борщ» цього року гостинно приймала база зеленого туризму «Чумацька криниця», що неподалік Олешок. Гості фестивалю мали можливість скуштувати 26 різноманітних борщів за «бабусиними», а також неординарними авторськими рецептами з додаванням незвичних для цієї страви продуктів. Одним із критеріїв оцінки майстерності учасників було вміння творчо захистити, цікаво прорекламувати та яскраво презентувати свій борщ. Також у програмі заходу відбувся ярмарок майстрів народної творчості, концерт художніх колективів, презентація українських страв «Стіл достатку» тощо. А організував і зібрав разом цю завзяту команду Херсонський обласний Центр народної творчості.
Переповнені емоціями та гарними враженнями – так говорять про участь у цьому фестивалі горностаївські та червоноблагодатненські аматори сцени. Ці співочі колективи своїм яскравим виступом та живим звуком підкорили всіх присутніх поціновувачів мистецтва. А червоноблагодатненці, окрім того, показали, що вміють не лише гарно співати, а й смачно готувати, адже із задоволенням ще взяли участь у конкурсі «Таврія–Борщ».


Наш колектив «Родина» активно долучився до участі у фестивалі, – говорять червоноблагодатненці. – Ми і борщ готували, і пісні співали. Борщ був за традиційним українським рецептом, лишень вирізнявся великими галушками. За дотриманням усієї технології приготування стежила наш шеф-повар Неля Скопич. Це вперше ми побували на такого рівня конкурсі, тож дуже боялися, чи вдасться, так би мовити, гідно себе показати. Однак побоювання були марними: нас гарно зустріли та й атмосфера фестивалю була щирою, душевною. Хочемо висловити щиру подяку подружжю Галини та Григорія Квакуши за підтримку і спонсорську допомогу в організації поїздки та у вирішенні транспортних питань.

 


Варто додати, що виступ «Родини» був запальний та високопрофесійний, тож ансамбль мав шалений успіх і отримав запрошення від організаторів на участь у фестивалі «Серце Карпат», який відбудеться у Буковелі.
Для ансамблю «Наша пісня» цей фестиваль теж став сходинкою до визнання – українська народна пісня у їхньому виконанні звучала душевно, бездоганно і вишукано, так, ніби її виконують артисти великої сцени, тож виступ зарядив позитивною енергією навіть найвибагливіших слухачів та членів журі.
І навіть не дипломи, які привезли наші талановиті колективи, були головними – кожен учасник фестивалю залишив там часточку своїх мрій та поділився талантом, вкотре доводячи, що мистецтво об’єднує.


Оксана САВЧЕНКО

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

В УКРАЇНІ ЗАБОРОНЯТЬ ПРОДАЖ АНТИБІОТИКІВ БЕЗ РЕЦЕПТА

В Україні з 2022 року заборонять продаж антибіотиків без рецепта лікаря. Про це на брифінгу …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *