You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / СЕРПНЕВА НАРАДА ОСВІТЯН

СЕРПНЕВА НАРАДА ОСВІТЯН

Цьогоріч освітян на традиційну серпневу нараду не збирали через пандемію коронавірусу. Але відбулася нарада керівників закладів освіти Горностаївської селищної ради. У заході взяв участь і селищний голова Дмитро Ляхно.

На нараді розглянуто питання:
– підготовка закладів освіти до нового навчального року в умовах пандемії;
– вимоги постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22 серпня 2020 року № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID–19)» (В. Я. Кирпота – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту);
– про результати зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року (С. М. Ковалюк, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту);
– аналіз виховної роботи за 2019–2020 навчальний рік (Я. О. Кіщук, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту).
У своєму виступі перед керівниками закладів освіти селищний голова зосередив увагу керівників на необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби COVID–19.


Дмитро Валерійович повідомив, що відповідальність за організацію та виконання протиепідемічних заходів покладається на засновника (в частині виділення коштів на засоби індивідуального захисту, дезінфекційні, антисептичні засоби, безконтактні термометри) та керівника закладу освіти (створення безпечних умов перебування у закладах освіти для здобувачів освіти та працівників, дотримання протиепідеміологічних вимог).
На нараді довели до відома керівників закладів загальної середньої освіти та позашкільних закладів постанову Головного державного санітарного лікаря України від 22 серпня 2020 року № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID–19)». Валентина Кирпота наголосила на обмеженні проведення масових заходів у закритих приміщеннях, окрім заходів, необхідних для забезпечення функціонування закладів освіти, зокрема педагогічних рад, конференцій трудового колективу. А також інших заборон, вимог та обмежень, використанні засобів захисту.

Горностаївська ОТГ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

В УКРАЇНІ ЗАБОРОНЯТЬ ПРОДАЖ АНТИБІОТИКІВ БЕЗ РЕЦЕПТА

В Україні з 2022 року заборонять продаж антибіотиків без рецепта лікаря. Про це на брифінгу …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *