You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / РІШЕННЯ КОСТЯНТИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ КОСТЯНТИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

КОСТЯНТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГОРНОСТАЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Друга сесія VIIІ скликання

РІШЕННЯ

11.12.2020 № 15
Про бюджет Костянтинівської сільської
територіальної громади на 2021 рік
21521000000
Відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Костянтинівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Визначити на 2021 рік:
– доходи сільського бюджету у сумі 35 096 843 гривні, в тому числі доходи загального фонду сільського бюджету 3 4817 478 гривень, доходи спеціального фонду сільського бюджету 279 365 гривня згідно з додатком № 1 до цього рішення;
– видатки сільського бюджету у сумі 35 096 843 гривні, в тому числі видатки загального фонду сільського бюджету 34 757 478 гривень, видатки спеціального фонду сільського бюджету 339 365 гривень;
– профіцит загального фонду сільського бюджету в сумі 60 000 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;
– дефіцит спеціального фонду сільського бюджету в сумі 60 000 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;
– оборотний залишок бюджетних коштів сільського бюджету у розмірі 20 000 гривень, що становить 0,06 відсотка видатків загального фонду сільського бюджету, визначених цим пунктом;
– резервний фонд сільського бюджету у розмірі 5 900 гривень, що становить 0,02 відсотка видатків загального фонду сільського бюджету, визначених цим пунктом.
2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів сільського бюджету на 2021 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 3 до цього рішення.
3. Затвердити на 2021 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком № 4 до цього рішення.
4. Затвердити на 2021 рік розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію, капітальний ремонт об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об’єктами згідно з додатком 6 до цього рішення.
5. Затвердити на 2021 рік розподіл витрат сільського бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 5 414 613 гривень згідно з додатком 7 до цього рішення.
6. Установити, що у загальному фонді сільського бюджету на 2021 рік:
– до доходів загального фонду сільського бюд-жету належать доходи, визначені статтями 64, 101 Бюджетного кодексу України та трансферти, визначені статтею 97 Бюджетного кодексу;
– джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені статтями 72 Бюджетного кодексу України;
7. Установити, що джерелами формування спеціального фонду місцевого бюджету на 2021 рік:
– у частині доходів є надходження, визначені статтями 691, 71, Бюджетного кодексу України;
– у частині фінансування є надходження, визначені статтями 71 та 72 Бюджетного кодексу України.
8. Визначити на 2021 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками сільського бюджету видатки загального фонду на:
– оплату праці працівників бюджетних установ;
– нарахування на заробітну плату;
– придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
– соціальне забезпечення;
– забезпечення продуктами харчування;
– оплату комунальних послуг та енергоносіїв;
– поточні трансферти місцевим бюджетам.
9. Відповідно до статті 16 Бюджетного кодексу України надати право начальнику фінансового відділу у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, розміщувати на конкурсних засадах тимчасово вільні кошти сільського бюджету на депозитах в установах банків з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду.
10. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право начальнику фінансового відділу отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:
– позики на покриття тимчасових касових розривів сільського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.
11. Головним розпорядникам коштів сільського бюджету забезпечити виконання норм Бюджетного кодексу України стосовно:
1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 календарних днів з дня набрання чинності відповідним рішенням сільської ради про сільський бюджет;
2) здійснення управління бюджетними коштами в межах встановлених бюджетних призначень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;
3) забезпечення доступності інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:
– здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2021 року;
– оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів.
12. Розпорядникам бюджетних коштів забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, та укласти договори за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання.
13. Дозволити начальнику фінансового відділу в процесі виконання сільського бюджету здійснювати перерозподіл видатків за економічною класифікацією в межах загального обсягу бюджетних призначень по загальному та спеціальному (за винятком власних надходжень бюджетних установ) фондах, а по тих статтях, які затверджуються рішенням сільської ради, тільки на підставі змін, внесених до рішення.
14. Рішення набирає чинності з 1 січня 2021 року.
15. Додатки 1–3, 5–7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
16. Начальнику фінансового відділу забезпечити оприлюднення цього рішення в п’ятиденний строк з дня його ухвалення відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України.
17. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів, регіональної економіки та інвестиційної діяльності.

Сільський голова         О. В. Кільдеров

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

У МОЗ назвали регіони з найгіршою епідситуацією: інфографіка

Станом на 18 січня ситуація із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 не дозволяє послаблювати карантин у …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *