You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ПЕРОРАЛЬНА ВАКЦИНАЦІЯ ДИКИХ М’ЯСОЇДНИХ ТВАРИН

РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ПЕРОРАЛЬНА ВАКЦИНАЦІЯ ДИКИХ М’ЯСОЇДНИХ ТВАРИН

Горностаївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області повідомляє, що у ІІІ декаді вересня 2020 року в Херсонській області розпочинається планова пероральна імунізація диких та бродячих м’ясоїдних тварин проти сказу.
Розповсюдження принад з вакциною відбуватиметься повітряним методом за допомогою авіаційної техніки над лісовими та сільськогосподарськими угіддями області, поза територіями населених пунктів та водойм.
Принада безпечна для людей і тварин та навколишнього середовища. Має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку з різким запахом м’ясокісткового борошна. Усередині приманки знаходиться  желеподібна капсула з вакциною проти сказу.
Ці заходи забезпечать створення благополучного середовища щодо захворювання на сказ серед диких тварин, котрі є основними розповсюджувачами збудника сказу.  
Прохання до мешканців Горностаївського району: при виявленні приманок не брати їх руками і не переносити з місць розкладання.

Горностаївське районне управління Держпродспоживслужби

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

НА ВУЛИЦЯХ ГОРНОСТАЇВКИ ДО КІНЦЯ РОКУ БУДЕ ВСТАНОВЛЕНО 158 ЛІХТАРІВ

Селищна рада повідомляє мешканцям Горностаївки приємну новину щодо відновлення вуличного освітлення. Роботи з підключення планується …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *