You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / РОЗВИТОК СПОРТУ В ГРОМАДІ

РОЗВИТОК СПОРТУ В ГРОМАДІ

Що вдалося зробити Горностаївській громаді щодо розвитку спортивної галузі та активізації участі в спорті – ділиться думкою керівник територіальної громади Дмитро Ляхно.

– Ми всі розуміємо що розвиток спортивної галузі та дозвілля – питання багатогранне, тобто містить в собі наявність стадіонів, тренажерів, команд із різних видів спорту, спеціальних закладів (ДЮСШ) і, звісно, ентузіастів. Для гарного результату я, як голова і спортсмен, розумію: все це необхідно підтримувати, виділяти кошти, брати участь у проєктах.
Крім того, хочу, щоб спорт у громаді розвивався рівномірно в усіх населених пунктах. Тому в спортивній школі є гуртки, які діють не лише в Горностаївці, а й безпосередньо в селах територіальної громади.
Наша футбольна команда, яка бере участь у спортивних турнірах на обласному рівні, складається з мешканців Горностаївки, Ольгиного, Червоноблагодатного, Каїр, Маринського. І можемо похвалитися, що вже другий рік поспіль ми займаємо 3 місце в чемпіонаті області з футболу серед аматорів у першій лізі.
Вихованці ДЮСШ також здобувають гарні результати в обласних змаганнях – з гордістю можу констатувати, навіть набагато кращі, ніж у наших сусідів.
Спортивні або дитячі майданчики у громаді також є, а там, де немає, будуть встановлені. Ми працюємо над тим, аби такі об’єкти були в кожному старостинському окрузі. Справді, одна з найбільших проблем – це їх збереження, адже, на жаль, не всі цінують те, що надбали. Але, мабуть, треба всім працювати, аби берегти спільне майно.
Для залучення коштів з інших джерел на розвиток спортивної бази ми намагаємося брати участь у різних проєктах. Так, селищна рада розробила:
1. Проєкт загальною вартістю 1 мільйон гривень, зокрема, щодо заміни вікон у ДЮСШ; придбання 4 спортивних тренажерних комплексів для старостинських округів (майже 400 тисяч гривень); придбання боксерського рингу, груш, рукавичок тощо для села Ольгиного, м’ячів, сіток для всіх округів на 186 тисяч гривень; заміни огорожі на центральному стадіоні.
2. Проєкт вартістю 5,1 мільйона гривень. У ньому передбачено: будівництво мультифункціонального спортивного поля. Восени минулого року перемогли у державному конкурсі (таких всього п’ять на всю область) для будівництва нового об’єкту вартістю 2 мільйони гривень. На жаль, як у нашій громаді, так і в інших через скорочення державного бюджету, фінансування цього року не відбулося. Проте “рук не опускаємо”, розробили проєкт із будівництва міні-футбольного спортивного поля, волейбольного майданчика. Отримали позитивний висновок і беремо участь у конкурсі за рахунок фонду державного регіонального розвитку.
Користуючись нагодою поінформую, що окрім «спортивних» проєктів, ще розроблені проєкти і беремо участь також у конкурсі ДФРР щодо термомодернізації ліцею та термомодернізації із заміною опалення та будівництвом модульної котельні в Ольгинській школі. Вартість кожного будівництва майже 8 мільйонів гривень.

Горностаївська ОТГ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

В УКРАЇНІ ЗАБОРОНЯТЬ ПРОДАЖ АНТИБІОТИКІВ БЕЗ РЕЦЕПТА

В Україні з 2022 року заборонять продаж антибіотиків без рецепта лікаря. Про це на брифінгу …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *