You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / РОБОЧА ЗУСТРІЧ З МЕШКАНЦЯМИ ЧЕРВОНОБЛАГОДАТНЕНСЬКОГО ОКРУГУ

РОБОЧА ЗУСТРІЧ З МЕШКАНЦЯМИ ЧЕРВОНОБЛАГОДАТНЕНСЬКОГО ОКРУГУ

Минулого тижня селищний голова Дмитро Ляхно відвідав Червоноблагодатненський  старостинський округ, де зустрівся з його мешканцями.

Очільник громади спільно з в. о. старости округу Світланою Бенедисюк та представниками апарату селищної ради обговорили проблемні питання, що турбують мешканців населених пунктів Червоноблагодатненського старостинського округу.
З-посеред питань, що порушували на зустрічі посадовці та мешканці округу, найголовнішими були сплата фізичними особами земельного податку та податку з доходу, отриманого фізичними особами (землевласниками та землекористувачами) від використання земель сільськогосподарського призначення.
Не оминули і питання плати за водопостачання, медицини, освіти та використання місцевого бюджету.
Під час зустрічі вдалося не лише здійснити інформаційно-роз’яснювальну роботу та надати відповіді на питання, які турбують червоноблагодатненську громаду, а й владнати деякі проблеми, що порушували на зустрічі громадяни. З-поміж таких і питання меж земельних ділянок, що використовуються громадянами для ведення сільськогосподарської діяльності.

Горностаївська ОТГ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

НА ВУЛИЦЯХ ГОРНОСТАЇВКИ ДО КІНЦЯ РОКУ БУДЕ ВСТАНОВЛЕНО 158 ЛІХТАРІВ

Селищна рада повідомляє мешканцям Горностаївки приємну новину щодо відновлення вуличного освітлення. Роботи з підключення планується …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *