You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / Редакція знову звернулася до «Укрпошти»

Редакція знову звернулася до «Укрпошти»

З початку нового 2021 року із сіл району почали надходити скарги на те, що пошта не доставляє газету «Сільські новини» – багато передплатників не отримали двох перших номерів газети, а дехто й третього номера. Ці факти змусили редакцію вкотре звернутися до Херсонської дирекції «Укрпошти».

Директору Херсонської дирекції АТ «Укрпошта»
Редакція газети «Сільські новини»

Повідомляємо про незадовільну роботу мобільних бригад «Укрпошти» і вимагаємо негайного реагування та виконання договірних зобов’язань з доставки газети до передплатників. За доставку кожної тисячі екземплярів передплачених газет «Сільські новини» редакція оплатила «Укрпошті» 71 тисячу гривень.
Протягом двох тижнів до редакції надходять усні та письмові скарги з населених пунктів, які обслуговуються мобільними бригадами «Укрпошти» на території колишнього Горностаївського району: більшість передплатників не отримали двох перших номерів (2021 року) газети «Сільські новини», а в деяких селах – не отримали і третього номера. Працівники мобільних бригад мотивують тим, що в них немає доставних карток і що їм не додають газети з друкарні.
Редакція видає тираж відповідно до замовлення відділу передплати Херсонської дирекції АТ «Укрпошта». Працівники відділу передплати стверджують, що тираж замовили відповідно до передплатних заявок. Де ж поділися газети? Просимо терміново розібратися та налагодити своєчасну доставку газети «Сільські новини» до всіх передплатників.

Редактор газети «Сільські новини» Л. Рудя
Р. S. До цього листа редакція додала повідомлення зі старостинських округів. Письмові скарги надішли від старост Маринського, Заводівського та Червоноблагодатненського округів. З усними скаргами по телефону звернулися мешканці Дубівки, Запорізького, Новоєлизаветівки.

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Спілкуйтеся з податковою службою онлайн

За інформацією управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *