You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / ПРО ГОТОВНІСТЬ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ГРОМАДИ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

ПРО ГОТОВНІСТЬ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ГРОМАДИ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

На території Горностаївської селищної ради функціонують 13 закладів освіти, із них шість – заклади дошкільної освіти, сім – заклади повної загальної середньої освіти. Усі 13 закладів освіти загалом підготовлені до нового навчального року.

Заклади дошкільної освіти: у всіх здійснено поточні ремонти, приведено у належний вигляд території. Капітальні ремонти не планувалися і не проводилися.
Заклади повної загальної середньої освіти: у всіх здійснено поточні ремонти, класи готові до прийому дітей, території упорядковані. На ці роботи витрачено загалом 41,8 тис. грн.
На придбання безконтактних термометрів, лікарських та дезінфікуючих засобів витрачено 13,6 тис. грн.
Для першокласників громади найближчим часом планується отримати 59 учнівських одномісних комплектів на 59,5 тис. грн.
Також покращено матеріально-технічну базу ліцею № 1 Горностаївської селищної ради: придбано лінгафонний кабінет іноземної мови на 120,0 тис. грн, замінено лінолеум у 5 класах, закуплено меблі у спортивну залу, придбано 4 комплекти парт (2 комплекти початкова ланка, 2 комплекти старша). Для Великоблаговіщенського закладу повної загальної середньої освіти придбали інтерактивну дошку, витяжку на харчоблок на 50,0 тис. грн. Горностаївський заклад дошкільної, повної загальної середньої освіти: придбано 3 принтери, 3 ком’пютерні столи, стільці – 25 шт, комплект учнівських меблів – 50 шт, 8 магнітно-маркерних дошок.
Заплановані заходи щодо покращення матеріально-технічної бази харчоблоків в усіх закладах освіти. Зокрема, в Ольгинський заклад повної загальної середньої освіти придбано нове обладнання для харчоблоку: електричну плиту, витяжку, виробничі столи, холодильник. Придбано електричні плити у Великоблаговіщенський, Червоноблагодатненський та Заводівський ЗО.
Окрім того, виділено кошти із державного бюджету (194,0 тис. грн – освітня субвенція) та співфінансування з місцевого бюджету (21,0 тис. грн) на придбання обладнання для харчоблоку ліцею № 1 Горностаївської селищної ради. На сьогодні на харчоблок закуплено дві електричні плити, овочерізку та мийні раковини загалом на 68,8 тис. грн.
До початку навчального року заплановано капітально відремонтувати спортивну залу Ольгинського ЗО на 115,0 тис. грн, замінити твердопаливний котел у комунальному закладі «Дитячий ясла-садок «Сонечко» (Великоблаговіщенський с/о) та облаштувати медичний кабінет у Маринському ЗО на 95, 3 тис. грн (за рахунок залишків освітньої субвенції та співфінансування місцевого бюджету).

Горностаївська ОТГ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

КОСТЯНТИНІВСЬКА ОТГ ОТРИМАЛА ДВА ШКІЛЬНИХ АВТОБУСИ

Минулого тижня Костянтинівська ОТГ отримала два нових автобуси для закладів освіти – Костянтинівського та Червонополянського. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *